RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Діє система цивільного захисту на ''Миколаївводоканалі''
Розмістив 05/03/2008 taras

ГКП Николаевводоканал

Адміністрація підприємства постійно працює над вирішенням питань захисту своїх працівників від можливих надзвичайних ситуацій природного і техногенного походження. З цією метою розроблено:

план основних заходів по попередженню виникнення виробничих аварій;

плани ліквідації аварійних ситуацій і аварій (ПЛАС) на дільницях, цехах та декларації безпеки на підприємстві;

план захисту працівників підприємства від аварій та їх наслідків;

створено: локальну систему виявлення хімічно-небезпечних речовин;

локальну систему оповіщення і зв”язку (диспетчерські служби).

Створено і діють формування цивільної оборони, з якими проведено теоретичні та практичні заняття по ЦО, провели комплексне об’єктове навчання 24-25.05.2007 р. на тему:  “Порядок дії особового складу спеціалізованої аварійної ланки та персоналу, який обслуговує робочу зміну хімічно небезпечної дільниці, при локалізації аварійної ситуації з розливом (викидом) хімічно небезпечної речовини – хлору та ліквідації її наслідків”;

з 21 по 25 травня 2007 року прийняли участь у міських навчаннях щодо підвищення мобілізаційної готовності підприємства та ефективного реагування на можливі надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру;

- на  виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19.08.02 №1200 та розпорядження голови ОДА від 4.10.02 №532 “Про затвердження Порядку забезпечення населення, особового складу формувань засобами радіаційного та хімічного захисту” в 2007 році проведена відповідна організаторська робота з метою заміни засобів радіаційного та хімічного захисту.  З початку року на дільницях підприємства проведено заміну 85 штук «жовтих» коробок від хлору для протигазів, придбано газоаналізатор, побутовий дозиметр. Для невоєнізованих формувань підприємства закуплено 50 захисних костюмів Л-1,  50 фільтруючих протигазів.

Впровадження основних антитерористичних заходів  у  2007 році було спрямоване на ефективну реалізацію державної політики у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, запобігання та  оперативного реагування на них .

23.11.2007 р. прийняли участь в обласних комплексних навчаннях на тему: “Управління діями органів управління і сил Миколаївської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту України у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, яка пов’язана з вибухом побутового газу в багатоповерховому житловому будинку в  м. Миколаєві по вул. Красних Майовщиків,  11”.

  Організовано проведення навчання з особовим складом формувань ЦО по 15-годинній програмі, а працівників, які не входять до формувань – по 12-годинній, для чого створено 36 навчальних груп. На обласних та міських курсах ЦО пройшли підготовку 18 фахівців підприємства. Стан готовності ЦО підприємства перевірено 10 разів цього року (2004 року - 4 рази, 2005 – 5 разів, 2006-7разів) - інспекціями МНС, управліннями в Миколаївській та Херсонській областях, міськвиконкому, відділами Ленінського, Заводського і Корабельного районів.

На засіданні комісії ТЕБ та НС 29.03.07 р. розглянуто питання: “ Про  хід виконання заходів по усуненню недоліків, виявлених інспекторськими перевірками комісії управління МНС в Миколаївській області згідно припису від 26 січня 2007 року”.

  Недоліками в 2007 році слід вважати зволікання з придбанням засобів індивідуального захисту для працюючого населення та поліпшення якості проведення занять з особовим складом формувань ЦО по 15-годинній програмі  та працівників, які не входять до формувань по 12 годинній програмі.

Наказом  директора підприємства, начальника ЦО Тельпіса В.С. від 13 грудня     2007 року  № 441  “Про підведення підсумків роботи цивільної оборони підприємства  за 2007 рік та завдання на 2008 рік” визначено вважати головним завданням цивільної оборони підприємства на цей рік – забезпечення постійного функціонування Єдиної державної системи з надзвичайних ситуацій, реальної готовності сил ЦО до дій за призначенням в умовах загрози надзвичайних ситуацій, можливих терористичних проявів і в особливий період.

З метою виконання поставлених завдань основну увагу керівного складу ЦО підприємства зосередити на:

удосконаленні управління силами та засобами цивільної оборони підприємства;

активізувати відповідну роботу та вжити невідкладні заходи до створення і накопичення матеріальних резервів, вжити заходів щодо першочергового придбання та закладання до матеріального резерву засобів енергозбереження, малої механізації, радіаційно-хімічного захисту та зв’язку;

забезпечити впровадження сучасних технологій для вирішення практичних завдань, пов’язаних з прогнозуванням, попередженням і ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій;

- організувати вивчення в цехах Планів ліквідації аварій (ПЛАС), декларацій безпеки об’єктів підвищеної небезпеки;

- допрацювати плануючі документи по реагуванню на можливі надзвичайні ситуації.

 Технологічні споруди, де зберігаються, використовуються та транспортуються небезпечні хімічні речовини, привести у відповідність  вимогам Правил безпеки при експлуатації хлору (ПБХ-93).

На виконання вимог Закону України «Про цивільний захист» та Положення про організацію оповіщення і зв’язку у надзвичайних ситуацій затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.99 № 192 обладнати підприємства локальними (об’єктовими) системами оповіщення та прямими зв’язками до чергових служб управлінь з питань надзвичайних ситуацій на цивільного захисту населення;

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2002 р. № 1200 поновити поточний запас засобів індивідуального захисту, приладів радіаційної та хімічної розвідки, дозиметричного контролю.

Виконання поставлених завдань цивільного захисту населення допоможе уникнути надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру в майбутньому.

 

 

 

 

Фотуйма Іван Петрович,

Інженер ЦО першої категорії МКП «Миколаївводоканал»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Фотуйма

   24-00-80

8095 279 60 16

 
 Підготувати сторінку для друку Підготувати сторінку для друку


 
Пов'язані теми

ГКП Николаевводоканал

Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.27 секунди