RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Шухов об'єднав учених з усього світу
Розмістив 28/08/2013 taras

ГКП Николаевводоканал

Сьогодні на заході буде озвучено Заяву фонду розвитку науки, культури і мистецтва «Шуховська вежа» з нагоди 160-річчя з дня народження видатного російського вченого, інженера і архітектора Володимира Шухова.

Зокрема, в ньому сказано про те, що 10 років тому під час святкування 150-річного ювілею В.Г. Шухова створено фонд "Шуховська вежа", однією з основних цілей якого є збереження творчої спадщини великого російського інженера. Завдяки цьому силами ряду організацій і приватних осіб вдалося врятувати ряд Шуховських об'єктів, а на інших розпочати роботи з реставрації.

Наприклад, відреставрована 125-метрова гіперболоїдна вежа на Оці (Нижегородська область); в селі Полібіно Липецької області, де знаходиться перша в світі гіперболоїдна вежа Шухова, силами місцевого управління з охорони пам'яток проводиться копітка робота з відновлення як самої вежі, так і палацового комплексу Нечаєва -Мальцова; підприємством ОМК, у володінні якої в місті Викса Нижегородської області знаходяться цех з сітчастими перекриттями двоякою кривизни і водонапірна башта конструкції Шухова, прийнято принципове рішення і розпочато роботи з наукової реставрації цих об'єктів із залученням зарубіжних фахівців; в Краснодарі і Вологді вежі Шухова є прикрасою цих міст і знаходяться в доброму стані; в місті Петушки Володимирської області, багато в чому завдяки зусиллям місцевої школярки, врятована і відновлюється вежа Шухова.

Безумовно, прикладом для наслідування служить відношення до об'єктів творчої спадщини Шухова в Україні! Зокрема, в місті Миколаїв Шуховська вежа є символом МКП «Миколаївводоканал», окрасою міста і одним з основних туристичних об'єктів.

Два маяка на території Дніпровського лиману в Україні вдалося зберегти практично в первозданному вигляді за рахунок постійного і своєчасного догляду за металевими конструкціями. Варто нагадати, що маяки стоять посеред водного простору і постійно перебувають під впливом агресивного середовища – перепади температур, зимовий обмерзання, солона морська вода.

Неприємна і тривожна ситуація з об'єктами творчої спадщини Шухова, на жаль, склалася в столиці Росії місті Москві. Замість оригінальних Шуховська ферм дебаркадер Київського вокзалу після так званої реконструкції складається з дуже неакуратно виконаних копій, і це при тому, що на думку фахівців, при грамотній наукової реставрації можна було б зберегти як мінімум 70-75% відсотків оригінальних елементів конструкції. Перекриття Головпоштамту і ДМІІ ім. О.С.Пушкіна перебувають без належного захисту та поступово руйнуються. У ході реконструкції Бахметьєвського гаража (автори Костянтин Мельников і Володимир Шухов) велика частина Шуховської конструкції були просто знищені, а сучасне використання внутрішнього простору повністю не відповідає самій ідеї вільного і просторого будівлі, створеного Мельниковим-Шуховим. Також існує багато невирішених питань стану Шуховських перекриттів Верхніх торгових рядів (ГУМ), Петровського пасажу і світлопрозорого ковпака готелю «Метрополь».

Але особливу тривогу викликає реальна загроза повністю втратити найвідомий витвір Шухова, один з унікальних об'єктів Всесвітньої культурної спадщини – Шуховську телевежу на вулиці Шаболовка.

Дослідження, приводу вже понад двадцять років тому, явно показали, що вежа руйнується, і цей процес постійно прогресує. Пізніші дослідження і недавня експертиза встановили, що вежа знаходиться в передаварійному стані і в будь-який момент може перейти в стан аварійний. З кожним днем ​​стан конструкцій башти погіршується, що призводить до подальшого ускладнення і значного подорожчання робіт з її реставрації та, найголовніше, в будь-який момент вежа може перейти в аварійний стан з самими непередбачуваними наслідками.

Враховуючи ці особливості, сьогоднішній «круглий стіл» повинен стати своєрідним імпульсом для подальших досліджень об'єктів В.Шухова, які, безумовно, є одним з найважливіших досягнень інженерної думки ХХ століття.

Джерело: www.shukhov.ru
 Підготувати сторінку для друку Підготувати сторінку для друку


 
Пов'язані теми

ГКП Николаевводоканал

Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.14 секунди