RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
28 квітня - всесвітній день охорони праці
Розмістив 28/04/2016 presscenter

ГКП Николаевводоканал
    28 квітня, рішенням Міжнародної організації ILO, оголошено Всесвітнім днем охорони праці. Потрібно відзначити, що ця дата не закликає до особливих привітань і різноманітних радісних демонстрацій. В першу чергу, 28 квітня має на меті залучати увагу всієї світової громадськості до невирішених проблем охорони праці, а також просувати культуру праці в усі сфери діяльності людини.

    З метою посилення уваги до проблем безпеки на виробництві, зниження рівнів шкідливих і небезпечних виробничих факторів, поліпшенню інформованості працівників про існуючі виробничі ризики, способи захисту від них, підвищенню їх свідомого ставлення до власної безпеки, МКП «Миколаївводоканал» вже не перший рік проводить місячник охорони праці.

    Основні завдання, які були виконані:
    - Службою охорони праці були розроблені і затверджені заходи щодо підготовки та проведення Всесвітнього дня охорони праці;
    - На виробничих ділянках проведено перевірку стану умов безпеки і гігієни праці, в рамках якої, спільно з профспілковим комітетом, здійснено перевірку служб, цехів, дільниць, відділів по дотриманню законодавчих актів з охорони праці;
    - Проведені тренувальні заняття з робітниками, робота яких пов'язана зі спуском в колодязі, резервуари і відстійники. Ці заняття особливо подобаються слухачам, адже теорія разом із практикою завжди дає найбільший ефект. Усі бригади підприємства на відмінно провели тренувальні заняття.

    У цьому році особливо відзначився якістю проведення занять майстер каналізаційної мережі Кулаков Олександр Анатолійович, на заняттях якого також був присутнім головний державний інспектор Державної служби України з питань праці по Миколаївській області.


 
    Бригада водопровідної мережі Костогриза Олександра Григоровича показала відмінні знання пов'язані зі спуском в колодязі, резервуари і відстійники та практичні навички у роботі з газоаналізаторами.
 

 

 

 

    Окрім першочергових задач, найкращі практичні навички з надання першої домедичної допомоги показали слюсарі на заняттях майстра водопровідної мережі Мілєва Степана Олександровича.
 

 

 

 

    У 2016 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією Міжнародної організації праці відзначається під девізом: «Стрес на робочому місці: колективний виклик». Цьому питанню в цьому році було приділено велику увагу. Так, 25 квітня на підприємстві відбувся семінар на дану тему за участю керівників, фахівців цехів і підрозділів. На семінарі виступав головний державний інспектор Управління Державної служби України з питань праці по Миколаївській області Сергій Миколайович Джигімон, який зазначив, що МОП зараховує стрес до головних захворювань, які можуть загрожувати здоров’ю людини у 21-му столітті. Також він розповів про появу поняття “стрес”, про його причини та фази розвитку, типові реакції на стрес, методи та прийоми зняття стресу. Адже за даними аналітиків кожен третій працівник хоча б раз на тиждень відчуває сильний стрес, 13% практично щодня. Погодьтесь,  ці показники є дуже вражаючими.

    Також, на початку квітня в м. Біла Церква відбувся Всеукраїнський семінар-тренінг на тему: “Газонебезпечні роботи. Організація навчання персоналу безпечному проведенню робіт”. Протягом двох днів учасники отримали теоретичні та практичні знання і навички організації безпечних робіт у колодязях, оцінки ризиків при таких видах робіт, принципів надання домедичної допомоги, ознайомились із статистикою травматизму та причинами нещасних випадків. Безпосереднім слухачем та учасником семінару була і помічник директора з охорони праці МКП “Миколаївводоканал” Світлана Степанівна Воронкова. Усі учасники семінару прийшли до спільної думки, що охорона праці є невід’ємною складовою гармонійного розвитку суспільства. Найголовнішим у цьому питанні є профілактична діяльність і попередження травматизму на робочих місцях, привернення уваги на проблеми збереження життя і здоров’я працівників.
 
    І, незважаючи на те, що ця дата не закликає до особливих привітань, все одно,  адміністрація МКП «Миколаївводоканал» від щирого серця бажає всім міцного здоров'я, гідної безпечної праці, благополуччя і добробуту, витримки та оптимізму! Підготувати сторінку для друку Підготувати сторінку для друку


 
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.13 секунди