RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Миколаївводоканал планує витрати 17 млн на реалізацію інвестпрограми у 2017 роц
Розмістив 19/08/2017 presscenter

ГКП Николаевводоканал     14 серпня, на виконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» МКП «Миколаївводоканал» повідомило про необхідність внесення змін до тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення,  на послуги з постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) та провели обговорення інвестиційної програми на 2017- 2018 роки.

    На початку слухань директор Миколаївводоканалу Борис Дуденко обґрунтував необхідність зміни тарифу на водопостачання та водовідведення. За його словами необхідність корегування тарифу зумовлена  зміною витрат на електроенергію, фонд заробітної плати, ЄСВ, амортизаційних відрахувань, тощо.

    Далі генеральний директор розповів про заходи, що мають бути включені до Інвестиційної програми у 2017 році.
На водопровідних мережах планується провести проектні роботи по реконструкції водогону по вул. Флотська. Реконструювати два переходи водоводу через залізницю в районі ВІОС. Придбати водоміри для багатоквартирних будинків. Провести проектні роботи по технічному переоснащенню та підвищенню ефективності насосних станцій МКП «Миколаївводоканал». Виконати проектні роботи на нове будівництво мережі водопроводу мкр. Матвіївка із врізкою в міський водопровід по пр. Героїв України. Модернізувати системи знезараження питної води НСВ ІІІ підйому та провести технічне переоснащення.

    Також, за інвестпрограмою плануються проектні роботи по виконанню робіт щодо зовнішнього блискавкозахисту на очисних спорудах водопроводу МКП «Миколаївводоканал» та реконструкцію кабельної мережі - 6кВт, з ПС "Жовтнева" до РП-104 та РП-104-ТП2 МКП "Миколаївводоканал".

    На каналізаційних мережах інвестпрограмою передбачаються проектні роботи з технічного переоснащення насосних станцій очисних споруд каналізації. Проектування реконструкції НСК з встановленням вузлів обліку. Проектування реконструкції існуючої КНС №1 з перекладкою двох ниток напірного колектора від реконструйованої КНС в мкр. Матвіївка до існуючого самопливного колектора по пр. Героїв України. Проектування реконструкції траси напірного колектора в районі кладовища Корабельного району. Проведення реконструкції самопливного колекторам по вул. Адмірала Макарова від вул. Обсерваторна до вул. Московська. Реконструкція самопливного колектора  по вул. Адмірала Макарова — вул. Московська до пр. Леніна і по пр. Леніна до вул. Мала Морська. Виконання робіт по реконструкції каналізаційного колектору самопливної каналізації по вул. Скороходова від камери гасіння на стоянці “Евіс” до вул. Сидорчука. Проектування реконструкції каналізаційних колекторів.
Загальна вартість проектів, запланованих у інвестпрограмі - 17 млн. 179 тис. грн.

    Виконані проектні роботи, які закладені у Інвестиційній програмі 2017 року стануть першим етапом, а у 2018 році будуть фактично реалізовані вказані заходи.

    Учасники публічного обговорення звертали особливу увагу на необхідність запровадження заходів з економії електроенергії, та важливість ведення обліку водопостачання та водовідведення.

 Підготувати сторінку для друку Підготувати сторінку для друку


 
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.03 секунди