RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Роботи, виконані МКП «Миколаївводоканал» за тиждень
Розмістив 19/01/2018 presscenter

ГКП Николаевводоканал     На цьому тижні аварійно-ремонтні бригади МКП «Миколаївводоканалу» ліквідували 4 витоки на водопровідних мережах та усунули 124 закупорки каналізаційних мереж.

    В понеділок в Інгульському районі по вулицях Виноградна, 33 та Кобера, 67 виконали роботи з благоустрою території. На перетині вулиць Південна та Чайковського закріпили люк колодязя. На перетині вул. 5 Лінія та 8 Поздовжня накрили колодязь кришкою. У Центральному районі на перетині вулиць Адміральська та Московська ліквідували виток з колодязя, прочистили колодязь то промили мережі. У Заводському районі виконали роботи з благоустрою території за адресою вул. 2 Слобідська,71. По вул. 8 Березня, 1 розпочали роботи з промивки колодязя. У Корабельному районі провели планово-профілактичний ремонт за 5 адресами, та виконали роботи з благоустрою за 2 адресами.

    У вівторок в Інгульському районі продовжили роботи з ліквідації витоку біля зоопарку. На перетині Квітневої та Новобузької виконали роботи з благоустрою. За адресою вул. Первомайська, 111 замінили болти на засувці. У Центральному районі по вул. Привільна, 101 розпочали роботи з благоустрою. На вул. Кінцева промили пожежний гідрант. За адресою вул. Спаська, 64 ліквідували виток. У Заводському районі по вул. 8 Березня,1 продовжили роботи з прочистки колодязя. У Корабельному районі провели планово-профілактичний ремонт за 3 адресами. На перетині вул. Прибузька та пров. 2 Прибузький замінили засувку.

    У середу в Інгульському районі відібрали проби води за 5 адресами. Продовжили роботи з благоустрою на перетині вул. Новобузька та Квітнева. Обстежили пожежні гідранти за 12 адресами. По вул. Казарського, 3-А виконали роботи з благоустрою території. У Центральному районі ліквідували виток за адресою вул. Чкалова, 78. По вул. Привільна, 101 виконали роботи з благоустрою. За адресою вул. 7 Слобідська, 21 встановили місце витоку. Провели планово-профілактичний ремонт засувок за 2 адресами. У Заводському районі по вул. Карпенко, 5 накрили колодязь кришкою. За адресою вул. 8 Березня, 1 завершили прочистку колодязя. Провели промивку мереж за 2 адресами. У Корабельному районі провели планово-профілактичний ремонт за 3 адресами.

    В четвер, в Інгульському  обстежили пожежні гідранти за 4 адресами. По вул. Кобера виконали роботи з благоустрою. Виконали промивку мереж по району. В Центральному районі за адресою пр. Центральний, 193 та вул. Чкалова, 78 проводили роботи з благоустрою. Розпочали роботи з ліквідації витоку по пр. Героїв України, 107-А. За адресою 7 Слобідська, 21 ліквідували виток. По пр. Героїв України, 11 розпочали роботи з ліквідації витоку. У Заводському районі по вул. 8 Березня, 1 врізали штуцер та розпочали роботи з ремонту пожежного гідранта. За адресою вул. Нова, 20 демонтували підключення. По вул. Олександра Григор’єва, 2 врізали штуцер. По вул. Карпенко, 5 відремонтували засувку. У Корабельному районі провели планово-профілактичний ремонт за 4 адресами. Відібрали проби води за 3 адресами. По вул. Фонтанна, 115 виконали роботи з благоустрою території. Підготувати сторінку для друку Підготувати сторінку для друку


 
Пов'язані теми

ГКП Николаевводоканал

Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.03 секунди