RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Роботи, виконані МКП «Миколаївводоканал» за тиждень
Розмістив 02/02/2018 presscenter

ГКП Николаевводоканал     На цьому тижні аварійно-ремонтні бригади МКП «Миколаївводоканалу» ліквідували 19 витоків на водопровідних мережах та усунули 144 закупорки каналізаційних мереж.

    В понеділок в Інгульському районі по вул. Космонавтів, 72 та пров. Прорізний, 12 ліквідували витоки. По пр. Богоявленському, 10 відремонтували засувку. У селищі Горького обстежили мережі. У Центральному районі на пр. Центральному, 160 зібрали кутовий поворот. По вул. Колодязна, 5-Б замінили засувку. У Заводському районі по вул. Індустріальна та у Залізничному селищі, 488 ліквідували витоки. У Корабельному районі провели планово-профілактичний ремонт засувок за 5 адресами. По вул. Знам’янська, 33 виконали роботи з благоустрою території.

    У вівторок в Інгульському районі по вул. Космонавтів, 110 розпочали роботи з ліквідації витоку. У Центральному районі на Аляудському спуску замінили ділянку труби. На пр. Героїв України, 47 ліквідували виток з колодязя. У Заводському районі відібрали проби води за 3 адресами. У Залізничному селищі, 488 замінили ділянку труби. По вул. Леваневців 25/9 замінили засувку. У Корабельному районі провели планово-профілактичний ремонт за 5 адресами.

    У середу в Інгульському районі на перетині вул. Кругова та Троїцька ліквідували виток. По. пр. Богоявленському біля зоопарку вимили колодязь. За адресою пров. Прорізний, 12 замінили ділянку труби. У Центральному районі ліквідували виток за адресою пров. Лінійний, 16. Провели планово-профілактичний ремонт за 2 адресами. На перетині вул. Колеснікова та вул. Безіменна замінили ділянку труби. У Заводському районі ліквідували виток біля ЧСЗ та за адресою вул. 1 Слобідська, 74. У Корабельному районі відібрали проби води за 3 адресами. Провели планово-профілактичний ремонт за 6 адресами.

    В четвер, в Інгульському районі за адресами вул. Будівельників, 15/4 та пр. Миру, 11-Б ліквідували витоки. Відібрали проби води за 5 адресами. По вул. Виноградна, 16 ліквідували виток. На перетині вул. Космонавтів та пр. Богоявленського завершили роботи з ліквідації аварії на самопливному каналізаційному колекторі діаметром 1000 мм та відновили зруйнований каналізаційний колодязь глибиною 8 м. У Центральному районі за адресами пров. Лінійний, 16 та пр. Героїв України, 107 засипали котловани. У Заводському районі біля ЧСЗ засипали котлован. По вул. Озерна, 4-6 вимили колодязь та замінили пожежний гідрант. По вул. Карпенко, 5 також промили колодязь. По вул. 1 Слобідська, 74 заклали нішу колодязя та виконали роботи з благоустрою території. По вул. Озерна 2-4 замінили болти на засувці. У Корабельному районі ліквідували виток по вул. Прибузька, 16. Підготувати сторінку для друку Підготувати сторінку для друку


 
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.03 секунди