RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Розробка плану модернізації підгалузі
Розмістив 01/12/2009 taras

ГКП Николаевводоканал

Про загальні пріоритети роботи Мінжитлокомунгоспу у галузі водопостачання та водовідведення розповів Перший заступник Міністра з питань житлово-комунального господарства України - начальник Державної житлово-комунальної інспекції Олександр Мазурчак. О.Мазурчак наголосив, що Мінжитлокомунгосп приділяє значну увагу роботі з громадськими організаціями і має наміри поглиблювати цю співпрацю, що загалом є складовою політики Уряду.

Він також повідомив про результати роботи експертної групи з розробки змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.09 №529 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій».

Заступник Міністра І.Запатріна ознайомила фахову аудиторію із завершальними етапами роботи Міністерства над проектом Закону «Про централізоване питне водопостачання та водовідведення» та розробкою інших нормативно-правових документів регуляторного характеру, зокрема, щодо утворення тарифів.

Також І. Запатріна доповіла про стан реалізації проекту «Розвиток міської інфраструктури», що фінансується за рахунок позики Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку. Нині вже чотири підприємства з міст Одеса, Чернігів, а також малих міст Калуш і Коломия в рамках відкритого компоненту отримують кредит МБРР. Нещодавно Світовий банк погодив питання кредитування для міста Слов’янська Донецької області, що є визначною подією в сфері залучення інвестицій для розвитку малих міст.

Заступник Міністра С.Кузьменко у своїй доповіді торкнувся питання залучення інвестицій у малі проекти модернізації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства, що мають короткий термін окупності – до трьох років, які також актуальні для багатьох підприємств водно-каналізаційної галузі.

Директор Департаменту розвитку комунальної інфраструктури В.Рудий повідомив про роботу Міністерства над Законом України «Про внесення змін до закону України «Про Загальнодержавну програму «питна вода України на 2006-2020 роки». Програма протягом трьох років не фінансувалася і деякі її положення потребують кардинальних змін.

Директор Інституту колоїдної хімії та хімії води ім. Думанського НАН України, академік В.Гончарук, у своїй доповіді підняв питання якості питної води та процедури її стандартизації. Він розповів про розробку інститутом систем доочистки питної води, які пропонуються до встановлення у закладах соціального значення. Також він торкнувся екологічних проблем та рівня захворюваності населення, пов’язаних із забрудненням водних ресурсів, та зазначив, що на сьогодні завдання науки полягає не в тому, щоб обґрунтовано довести низьку якість питної води, а в пошуках шляхів розв’язання цієї проблеми.

Актуальну проблему обліку холодної води підняв начальник КП «Чернігівводоканал» О.Шкінь. За результатами його виступу було вирішено створити спільну робочу групу Асоціації «Укрводоканалекологія» та Мінжитлокомунгоспу для системного вивчення та розв’язання законодавчого та технологічного аспектів цієї проблеми.

Майже кожен доповідач у своєму виступі торкався питання енергоефективності підприємств водно-каналізаційного господарства. Тому логічним завершенням засідання стала доповідь директора Центру енергоефективності Асоціації «Укрводоканалекологія» В.Лісовика щодо реалій та перспектив енергоефективної модернізації галузі. Беручи до уваги всю значимість та актуальність цього питання, було вирішено розробити та затвердити спільний план дій на 2010 рік Асоціації «Укрводоканалекологія» та Мінжитлокомунгоспу.

Також у рамках засідання відбулась церемонія нагородження фахівців галузі почесними відзнаками: начальника КП «Бориспільводоканал» О.Гануша нагрудним знаком «Почесний працівник житлово-комунального господарства І-го ступеня», заступника генерального директора ВАТ «АК Київводоканал» М.Кислого нагрудним знаком «Почесний працівник житлово-комунального господарства ІІ-го ступеня».

 

Джерело: http://minjkg.gov.ua

 
 Підготувати сторінку для друку Підготувати сторінку для друку


 
Пов'язані теми

ГКП Николаевводоканал

Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.26 секунди