RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Подія історичного значення
Розмістив 03/02/2010 taras

ГКП Николаевводоканал

Нагадаємо, що Миколаїв одним із перших міст в Україні отримав пільговий кредит Європейського Інвестиційного банку (ЄІБ) для реконструкції систем водопостачання та водовідведення в розмірі 15,54 млн. євро під гарантії уряду України, який надав згоду на таку позику. Цьому передувало рішення сесії Миколаївської міськради щодо згоди на укладення фінансової угоди між ЄІБ, міськрадою, МКП "Миколаївводоканал" для реалізації розробленого «Проекту розвитку системи водопостачання та водовідведення у м.Миколаїв».

Загальна вартість проекту становить 31,08 млн. ЕUR, з яких: кредит ЄІБ – 15,54 млн. ЕUR, співфінансування – 15,14 млн. Окрім того, комунальному підприємству надається грант від Європейської комісії в розмірі 3 млн. євро. Позика надається банком строком на 15 років з відстрочкою платежу на 3 роки. Відповідно до цієї угоди перші три роки МКП "Миколаївводоканал" сплачуватиме тільки відсотки за кредитом.

В межах проекту, розрахованого на використання матеріально-технічних ресурсів вітчизняних і зарубіжних виробників, передбачено капітальний ремонт окремих ділянок водопровідних і каналізаційних мереж, часткова реконструкція і модернізація очисних споруд каналізації, впровадження енергозберігаючих технологій, заміна  устаткування лабораторій очисних споруд водопроводу, що загалом поліпшить технічний стан обладнання, підвищить якість очищення стічних вод, а також зменшить собівартість послуг.

Як зауважив міністр О.Кучеренко, підписання угоди, яка, по суті, розпочинає нову сторінку розвитку житлово-комунального господарства у державі  – ефективний результат роботи не тільки міської громади і безпосередньо голови В.Чайки, колективу МКП «Миколаївводоканал», але й Міністерства, яке намагається створити сприятливі умови для потенційних європейських інвесторів, а українців забезпечити якісними послугами з водопостачання і водовідведення європейського рівня. Міністр закликав міські громади України спробувати зробити усе можливе для створення подібних ефективних проектів.

Банкіри запевнили, що ЄІБ увійшов на східноєвропейський ринок інвестиційних програм зі згоди Європейського Союзу, який зацікавлений у сталому розвиткові довкілля країн Чорноморсько-Середземноморського басейну. К.Сінадіно уточнив, що підписана угода на інвестування «Миколаївводоканалу» - четверта в їхньому «українському пакеті», але за рівнем важливості – на першій позиції. Він запевнив, що за останні роки в український сектор вкладено близько 465 млн. євро, і це – досить пристойні гроші, які забезпечать впровадження програм, скерованих на сталий розвиток житлово-комунального господарства. З іншого боку, загальна сума про інвестованих сум у різні сектори господарювання країн Європейського Союзу, інших держав, передовсім, у галузі охорони природного навколишнього середовища, тільки за 2009 рік склав близько 79 млрд. євро. Отже, українцям є, над чим і, найперше, з ким працювати. К.Сінадіно, відповідаючи провідним українським ЗМІ, підтвердив, що банк плануватиме вкладати гроші в українські підприємства, з якими співпрацює з 2005 року.

В прицілі роботи Банку на найближчі роки – підприємства Росії, Білорусі, Молдови, з відповідними установами яких тільки-но налагоджуються необхідні ділові зв’язки в галузі  енергетики, природного середовища транспорту і зв'язку, малого та середнього бізнесу.

Заступник міністра І.Запатріна вказала, що той шлях, яке пройшло міністерство ЖКГ разом із миколаївцями, був непростим. Попри певні сумніви на початковому етапі, до того ж затримки у виконанні графіків спланованої заздалегідь роботи з боку українців банк все-таки стримав слово і підтримав житлово-комунальний сектор нашої держави. Наразі – ратифікація угоди, за якою, очевидно, затримок не станеться.

Міський голова В.Чайка, який не міг стримати своїх емоцій через таку подію, яка для міста має історичне значення, подякував представникам депутатського корпусу Миколаєва, працівникам комунального підприємства, але найперше – миколаївській громаді за порозуміння і підтримку. Мер запевнив, що обласний центр як член Міжнародного Чорноморського клубу, МАГу, Асоціації міст України і надалі працюватиме на шляху до вдосконалення житлово-комунального господарства у столиці кораблів і корабелів.

Директор «Миколаївводоканал» В.Тельпіс підкреслив, що роботи з впровадження проекту вже почалися, тож найближчим часом миколаївці відчують такі корисні довгоочікувані зміни у забезпеченні сталого розвитку міста.

Тож побажаймо усім  успішного впровадження проекту, за яким – велике майбутнє.

 

Прес-служба МКП «Миколаївводоканал»

Миколаїв – Київ – Миколаїв
 Підготувати сторінку для друку Підготувати сторінку для друку


 
Пов'язані теми

ГКП Николаевводоканал

Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.27 секунди