RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Щодо викрадення елементів обладнання підприємства
Розмістив 19/03/2010 taras

ГКП Николаевводоканал

Міністерством з питань житлово-комунального господарства проведено аналіз  нещасних  випадків, що сталися  останнім  часом   через  потрапляння  до  відкритих  люків  інженерних  мереж,  де були  відсутні  кришки та  решітки,  та стан дотримання вимог нормативно-правових актів суб’єктами  господарської  діяльності  із заготівлі, переробки металобрухту  кольорових та чорних  металів.

Більшість кришок та решіток з люків  було  викрадено з метою отримання нетрудових доходів за рахунок здачі їх до пунктів заготівлі переробки брухту кольорових та чорних металів. Приймачі (одержувачі) металобрухту приймаються чавунні  кришки  та решітки  від  фізичних  осіб,   в порушення   Ліцензійних  умов  провадження  діяльності  з  заготівлі, переробки, металургійної переробки  брухту кольорових та  чорних  металів, затверджених  наказом  Держкомпідприємництва та Мінпромполітики від 23.10.2007 №127/595, зареєстрованим  в Мінюсті 08.11.2007 за № 1258/14525  та  постанови Кабінету Міністрів України  від  29.10.2003 № 1698 «Про затвердження  Порядку  оподаткування  доходів  фізичних осіб  від здачі  побутового  металобрухту  чорних  або  кольорових  металів».

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про ліцензування певних видів підприємницької діяльності», контроль за наявністю ліцензії у суб’єктів господарювання здійснюють спеціально уповноважений орган з питань ліцензування та інші органи виконавчої влади в межах їх повноважень, шляхом проведення планових та позапланових перевірок, а органи ліцензування здійснюють контроль за додержанням ліцензіатами ліцензійних умов.

Крім того, право контролювати наявність ліцензій на здійснення окремих видів підприємницької діяльності надано органам державної податкової служби згідно п. 4 ст. 10 Закону України «Про державну податкову службу в Україні».

Відповідно до  статті 14 Закону України «Про  металобрухт»  державний  контроль за  операціями  з металобрухтом   здійснює  центральний  орган  виконавчої влади з питань промислової політики, центральний орган  виконавчої  влади з питань  екології та  природних  ресурсів,  інші  спеціально  уповноважені  на  це  органи  виконавчої  влади відповідно  до їх  компетенції,  а  також  місцеві  органи  виконавчої  влади  та  органи  місцевого  самоврядування.

Мінжитлокомунгосп звернувся до Міністерства  внутрішніх  справ (листом від 17.02.10 №11/15-1474), Мінпромполітики, Держкомпідприєм-ництва, Державної податкової  адміністрації  (листом від 19.02.10 № 11/15-1538) з пропозицією провести перевірки суб’єктів господарювання щодо  виконання  ними  ліцензійних  вимог та дотримання Порядку оподаткування доходів  фізичних осіб  від здачі побутового  брухту чорних та  кольорових  металів.

Одночасно повідомляємо, що Міністерством  підготовлено  проект Закону  України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення в житлово-комунальному господарстві», метою якого є створення умов за яких підвищується відповідальність громадян, фізичних та юридичних осіб.

Враховуючи зазначене з  метою унеможливлення здійснення суб’єктами господарювання  прийому викрадених  кришок  та решіток люків інженерних Міністерство направило  листа АР Крим, обласним, Київській та Севастопольській адміністрацій від 10.03.10 № 11/15-2183 з пропозицією відповідно до компетенції із залученням органів  місцевого самоврядування, комунальних підприємств у сфері благоустрою та житлово-комунального господарства, фахівців Державних житлово-комунальних інспекцій,  громадських  інспекторів  у сфері благоустрою населених пунктів, житлово-комунального господарства, активізувати роботу  щодо виявлення крадіжок та випадків незаконного прийняття на прийомних пунктах кришок та решіток люків, а у разі виявлення таких фактів надавати  відповідну  інформацію до Мінпромполітики  (для позбавлення  ліцензій суб’єктів господарювання)  та органів  внутрішніх справ.

 

 Заступник Міністра                                                             О.Б.Лотоцький

 

Джерело: http://www.minjkg.gov.ua
 Підготувати сторінку для друку Підготувати сторінку для друку


 
Пов'язані теми

ГКП Николаевводоканал

Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.28 секунди