RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Колегія міністерства - за оновлення галузі
Розмістив 17/04/2010 taras

ГКП Николаевводоканал

Підкреслю: вперше за багаторічну історію розвитку нашого підприємства директор водопровідно-каналізаційного господарства м. Миколаєва представляє інтереси підгалузі обласного центру на всеукраїнському рівні, що, звичайно, є високим показником нашої спільної роботи, наслідком титанічних зусиль щодо вдосконалення надання якісних послуг.

Отже, на тому вікопомному засіданні під головуванням міністра О.О.Попова підбито підсумки роботи житлово-комунального господарства в зимових умовах 2009-2010 рр., а також визначено завдання з підготовки до роботи в зимових умовах наступного опалювального сезону. Колегія зазначила, що заходи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в минулих зимових умовах виконані не в повному обсязі у більшості областей держави, зокрема, у Закарпатській, Полтавській, Чернігівській, Кіровоградській, Одеській, Тернопільській, Вінницькій, Житомирській, Івано-Франківській, Львівській, Хмельницькій, Херсонській, Луганській областях, у Києві і АР Крим, так і на Миколаївщині. Одним із проблемних питань початку опалювального сезону стала відмова ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України» в укладанні угод з підприємствами теплоенергетики та виділенні необхідних обсягів природного газу для введення в роботу об’єктів тепло генерації через низький стан розрахунків підприємств за спожитий газ. Заборгованість підприємств за природний газ та електроенергію, пошкодження ліній електропередач, у зв’язку із несприятливими погодними умовами, були головними причинами відключення джерел теплопостачання. Незважаючи на складні погодні умови, опалювальний сезон практично в усіх регіонах пройшов стало, – зазначив міністр.

Відзначено, що головною проблемою підгалузі залишається незадовільний фінансово-економічний стан підприємств, і, як наслідок, незадовільна оплата за спожиті енергоносії, заборгованість із виплати заробітної плати та відсутність власних обігових коштів у підприємств для фінансування заходів з технічного переоснащення.

Розглядаючи питання „Перспективи реформування галузі у 2010 році”, визначено, що для реалізації Програми у поточному році Мінжитлокомунгосп потребує виконання пріоритетних завдань з технічного переоснащення житлово-комунального господарства; запровадження енергоефективних технологій та обладнання; запровадження ефективного фінансування галузі; залучення інвестицій та співпраця з міжнародними фінансовими установами, донорськими організаціями; розвитку державного регулювання монопольних ринків комунальних послуг; стимулювання ефективного власника житла.

Міністр особливо гостро поставив питання щодо забезпечення населення якісною питною водою і відзначив, що протягом останніх років спостерігається зниження якості питної води в системах центрального водопостачання, що негативно відображається на здоров’ї громадян, призводить до погіршення умов діяльності та зниження рівня життя населення.

Крім того, увага колегії була сконцентрована і довкола реформування та розвитку житлово-комунального господарства. Міністр О.О.Попов вказав, що сьогодні склалась унікальна ситуація: маємо професійну команду керівників міністерства, професійних обласних управлінь житлово-комунального господарства, ініціативних міських голів, професійних керівників комунальних підприємств обласних центрів.

Члени колегії підтримали міністра у тому, що найголовніше завдання міністерства – не тільки вивести галузь із зони збитковості, але й подбати про втілення високого задуму: зробити галузь провідною в системі цінностей майбутньої України.
 Підготувати сторінку для друку Підготувати сторінку для друку


 
Пов'язані теми

ГКП Николаевводоканал

Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.03 секунди