RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Австралія потерпає від нестачі питної води
Розмістив 26/12/2006 taras

ГКП Николаевводоканал

У міру того, як джерела води в Австралії далі вичерпуються, а рівень води у великій річковій системі Муррей-Дарлінг опустився до рекордно низьких позначок, наші прибережні столиці зіткнулися із зростаючою проблемою нестачі води.

Рівень води найбільшого міського водосховища, на щоденну подачу води з якого розраховують мільйони австралійців, безперервно знижується.

У розмові з прем'єр-міністром Малкольм Тернбуллом у Національному клубі друку наприкінці місяця в Аделаїді, парламентський секретар змалював загальну ситуацію водопостачання країни.

"Поповнення водосховищ м. Перса за останні вісім або дев'ять років становить усього лише 36 % у порівнянні зі середньою притокою води за сто років, - повідомляє пан Тернбулл. - Надходження води в греблях Сіднея з 1991 року зменшилося майже на 60 % від середнього показника, а за останні 4 місяці об'єм річкового стоку Мельбурна становить менше 24 % від колишнього".

Він також підкреслив, що область Австралії, яка швидко розвивається, - південно-східний Квінсленд чекає тривале посушливе літо, оскільки небільше водосховище заповнене всього на чверть. "Для пошуку альтернативного джерела водопостачання, можливо, буде потрібно роки, - додав Тернбулл. - Якщо ситуація не зміниться, Брісбен витратить уесь запас води до початку 2008 року".

Столиця Південної Австралії - м. Аделаїда бере близько 80 % питної води з річки Муррей в посушливий час, тоді як у Мурреї зафіксований низький рівень води за останні п'ять місяців підряд.

Міністр навколишнього середовища Північної території Меріон Скраймгоур застерегла фермерів, що збираються переїхати на північ, щоб уникнути засухи. "Необхідно зосередити увагу на тому, що у нас упродовж п'яти місяців у році випадають значні опади, а потім скласти план дій на сім місяців, що залишилися, коли дощів немає, - каже вона в інтерв'ю Ей-Бі-Сі. - За останні п'ять років ми спостерігали зниження кількості опадів".

Для того, щоб сприяти швидкому розвитку необхідної водної реформи, 24 листопада у м. Крастчерч (Нова Зеландія) зустрілися міністри водного господарства. Вони обговорили ряд ключових питань щодо водних ресурсів, погоджували взаємодію і обмінялися наявною інформацією і досвідом.

Розглядалися рекомендації щодо використання оборотного водопостачання і повторного використання води. Оборотне водопостачання - система повторної подачі відпрацьованої води на виробничі потреби після очищення, охолоджування і обробки. Оборотне водопостачання застосовується в цілях економії води у виробництві.

 

Аделаїда і Мельбурн пробують вводити три обмеження у водокористуванні

 

З січня цього року південні австралійці постали перед жорсткими обмеженнями на воду з практично повною забороною поливальних пристосувань і обмежень із використання шлангів.

Прем'єр штату Майк Ренн сказав, що південні австралійці вимушені брати участь у боротьбі із засухою. "Необхідно зробити набагато більше для збереження тієї невеликої кількості виділеної нам води, - повідомив він. - Південні австралійці несуть загальну відповідальність і вносять свій вклад у період засухи".

Схожі похмурі перспективи й у жителів Мельбурна - кількість опадів за даними метеорологічного центру становить 165 мм у зимовий і весняний період, що є найнижчим зареєстрованим коли-небудь показником.

 

"ЯКЩО СИТУАЦІЯ НЕ ПОКРАЩАЄ, НАМ ШВИДШЕ ЗА ВСЕ ДОВЕДЕТЬСЯ ВВЕСТИ ТРИ ОБМЕЖЕННЯ У ВОДОКОРИСТУВАННІ НА ЛІТНІЙ ЧАС", -

повідомляє Бен Пратт, яка займається питаннями водопостачання. Вона каже, що критична точка для введення таких обмежень наступила, коли рівень у водосховищі знизився до 37 %.

Перс і південно-східний Квінсленд зайнялися опрісненням води. У м. Перс минулого місяця в експлуатацію був запущений опріснювальний завод, який забезпечуватиме 17 % міського водоспоживання.

Наприкінці листопада будівельній групі «Leighton Holding» було виділено мільярд доларів на проект з опріснення води в районі Gold Cost. Там із кінця 2008 року планується проводити 125 мегалітрів води щодня.

Водопостачання Квінсленда залежить від рішення місцевих жителів. У 19 муніципальних радах проголосують за або проти того, щоб до10 % питної води поступало з повторно використовуваних стічних вод.

Прем'єр-міністр Квінсленда Пітер Бітті заявив, що люди самі повинні вирішувати для себе, що вони хочуть пити. "Це питання полягає в наступному: "Згодні ви чи ні вживати очищену рециркуляційну воду, якість якої схвалена представниками охорони здоров'я всього світу", - повідомив він в інтерв'ю радіо Ей-Бі-Сі.

"Деякі люди, на мою думку, помиляються, але у них є право протистояти цій позиції, як це було в м. Тувумба (шт. Квінсленд, Австралія)", - заявив Бітті, посилаючись на місто, де вже проголосували проти того, щоб пити повторно використовувані стічні води.

Тим часом лідер опозиції Нового Південного Уельсу Пітер Дебнам попередив, що в штаті

НЕОБХІДНО НЕГАЙНО ВЖИВАТИ ЗАХОДИ СТОСОВНО ВОДНОЇ КРИЗИ.

 

Урядовий звіт, що вийшов на початку грудня, говорить про те, що 80 % громадян вважають необхідними докласти більше зусиль для вирішення цієї проблеми.

"Це дає можливість оголосити прем'єрові Морісу Іємме надзвичайне положення на воду, щоб прорвати бюрократичну тяганину", - повідомив пан Дебнам.

План опозиції полягає у використанні мільярдів літрів зливової води, яка потрапляє в океан після кожного дощу.

Тоді як нація наближається до тривалого спекотного літа, брак води залишається далі наростаючою проблемою загальнонаціонального масштабу.

 

Девід Рубасек. Велика Епоха, Сідней, Австралія

 

Велика Епоха (Epoch Times International) –

міжнародний інформаційний проект: http://www.epochtimes.com.ua
 Підготувати сторінку для друку Підготувати сторінку для друку


 
Пов'язані теми

ГКП Николаевводоканал

Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.27 секунди