RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
МінЖКГ коментує стан якості питної води в Україні
Розмістив 02/06/2010 taras

ГКП Николаевводоканал

Сергій Зімін повідомив про непросту ситуацію, що склалась з водопостачанням та якістю питної води в Україні. Зокрема, він повідомив, що в 100 населених пунктах питна вода постачається за графіком, а у 260 пунктах – питна вода за окремими показниками не відповідає вимогам чинного стандарту і подається за тимчасовими дозволами. До того ж, 1200 населених пунктів споживають привозну воду.

Він підкреслив, що до 40 % питної води в Україні втрачається через зношеність мереж водопостачання, це значно більше ніж у середньому по Європі. Зокрема, у місті Севастополі такі втрати становлять до 78 %.

    Найбільш напружений стан щодо якості питної води спостерігається у містах АР Крим, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Полтавської, Чернігівської, Хмельницької областей.

   Заступник міністра повідомив, що цього року поліпшити ситуацію допоможуть кошти держбюджету. На реформування житлово-комунального господарства виділено 1,1 млрд. грн., у тому числі вперше за багато років фінансуватиметься Загальнодержавна програма "Питна вода".

  За його словами, для покращення якості питної води передбачається реконструювати водопровідно-насосні станції і встановлювати колективні системи доочищення води. Для цього 2010 року розпочнеться встановлення систем доочистки питної води, і в першу чергу в тих населених пунктах, де вода не відповідає стандартам якості.

  - Почнемо зі встановлення таких систем в лікарнях, школах, дитячих садках. Вони будуть встановлюватись і мати дві мережі: одна мережа йтиме на харчовий блок, а друга – у вигляді фонтанчиків, щоб діти могли набирати воду і вживати її, - зауважив Сергій Зімін. Він також зазначив, що на цей рік на встановлення очисних установок з бюджету виділено близько 50 млн. грн., будуть розглядатися й інвестиційні проекти щодо встановлення систем доочистки води у багатонаселених мікрорайонах міст.

     В Україні якість питної води контролюється за 28 показниками, повідомив на завершення брифінгу Сергій Зімін, тоді як у Євросоюзі за 63-ма. Він зазначив, що Міністерством охорони здоров'я розроблена нова редакція Державних санітарних норм і правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Проект на реєстрації в Мінюсті.

   - За новими санітарними нормами ми будемо наближатися до стандартів, які прийняті у Європі, - зауважив заступник Міністра.

     Докладніше про ситуацію із якістю питної води в Україні та про можливі шляхи її вирішення говорили фахівці Мінжитлокомунгоспу, Міністерства охорони здоров’я, представники Управлінь житлово-комунального господарства обласних адміністрацій з усіх регіонів України, Асоціації підприємств водопостачання на нараді в Міністерстві, яка розпочалась одразу після завершення брифінгу.

Пропозиції, що були зібрані і затверджені під час наради, надійдуть до Кабінету Міністрів України на виконання доручення Прем’єр-міністра М.Я. Азарова. 

 

Джерело: www.minjkg.gov.ua

 
 Підготувати сторінку для друку Підготувати сторінку для друку


 
Пов'язані теми

ГКП Николаевводоканал

Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.03 секунди