RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Холера Миколаєву поки не загрожує
Розмістив 08/06/2011 taras

ГКП Николаевводоканал

Першим ділом заступник головного лікаря міської СЕС Михайло Баркар поінформував присутніх про стан "холерних" справ в Маріуполі: там на сьогоднішній день п'ятеро хворих, всі їли заражену холерним вібріоном в'ялену або копчену азовську рибу. Щодо риби він провів паралель з Миколаєвом зразка 1994 року - часів останнього спалаху холери: почалася вона з двох пенсіонерок, поласувавши тюлькою зі стихійного риночку.

Нині, за його словами, санітарна обстановка по кишково-інфекційних захворювань у місті досить спокійна: середні показники минулих років не перевищені. Тим не менше ймовірність захворювань небезпечними інфекціями є.

 • З 1 червня міськСЕС почала щотижня перевіряти річкову воду на наявність в ній холерного вібріона. Ми беремо проби в 10 точках. Що сказати? Холероподібний вібріон є, він виділяється у великих кількостях: у 75% відібраної води присутня. Але скажу відразу: холероподібний вібріон не робить такого згубного впливу на організм людини, як його "побратим". Щоправда, в окремих випадках сприяє захворюванню гастроентероколіт.

  М. Баркар озвучив перелік профілактичних заходів, необхідних для запобігання виникнення епідемії холери. Першим пунктом у ньому стоїть особиста гігієна. Далі - вживання в їжу продуктів, і особливо риби, куплених в узаконених торгових точках. Овочі та фрукти санітарний лікар рекомендує обдавати окропом через друшляк. Тимчасово виключити з раціону в'ялену і солону рибу. Є рибопродукти тільки після серйозної термічної обробки.

  - Ми також контролюємо і питну воду. Вона в нормі, але влітку все-таки бажано пити кип'ячену. Рекомендуємо КП "Миколаївводоканал" в літній час як можна швидше усувати витоку, проводити подальшу дезінфекцію місць поривів ... Що стосується загальноміських заходів з попередження холери: існує міський план, в якому задіяні практично всі служби, починаючи з медиків і закінчуючи вокзалами, де передбачені кімнати-ізолятори "у разі чого". А в морпорту - навіть спеціальний причал. Роман Васюков в зв'язку з цим запропонував написати лист в "Водоканал" з проханням врахувати побажання міськСЕС.

  До розмови підключився заступник начальника міського управління охорони здоров'я Олександр Приходько. За його відомостями, на випадок виникнення, не дай Бог, в Миколаєві спалаху холери, буде розгорнуто госпітальна база на 220 ліжок. Планується перепрофілювання деяких міських лікарень - № 1, наприклад, при гіпотетичному зростанні захворюваності.1856 лікарів та 2800 медсестер вже володіють навичками клініки, діагностики та лікування холери, з ними проведені 86 тренувальних занять.
  - Наша медицина, в разі чого, забезпечена матеріально на 80% для роботи протягом 10 днів. Але немає ніякої гарантії того, що з Маріуполя холера незабаром не "з'явиться" до нас: карантинних заходів щодо обмеження пересування там не ввели.
  А чи є сенс, коли народ роз'їжджає на власних авто, де хоче?Заспокоює те, що морська риба з Азовського моря, виловлена ​​в околицях Маріуполя, на наші ринки практично не потрапляє.Якщо азовська риба і є, то її привозять з Херсона і Генічеська.
  І все ж віце-мер запропонував звернутися в ДАІ, щоб там звернули особливу увагу на машини, що йдуть з району Маріуполя.
  Розмова зайшла і про стихійної торгівлі: про непристойної та небезпечної її ролі при виникненні спалаху холери. 
  У зв'язку з цим Р. Васюков зазначив, що самим, на його погляд, ефективним методом боротьби з нею є не сміховинні штрафи, а створення комунального ринку з пільгами для торговців.
  - Холера - це не тільки покалічені життя, вона може вдарити по економічному потенціалу міста, - підкреслив заступник міського голови.

  Олена Кураса

  Вечерний Николаев»,

  № 62 (3078) 07 Июня 2011 г.
 Підготувати сторінку для друку Підготувати сторінку для друку


 
Пов'язані теми

ГКП Николаевводоканал

Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.03 секунди