RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
"НІБУЛОН" потурбується про якість питної води в Миколаєві?
Розмістив 10/04/2012 taras

ГКП Николаевводоканал

Як повідомлялося, днями відбулася закладка нового, 21-го, річкового терміналу ТОВ СП «НІБУЛОН» в с. Козацьке Херсонської області, де будуть створені нові «дніпровські ворота», що забезпечать можливість судноплавства по найбільшій водній артерії України. Одночасно з цим розробники подумали і про захист Дніпра як основного джерела питного водопостачання, зокрема, для Миколаєва. Для цього буде впроваджена технологія очищення господарсько-побутових стічних вод з використанням ультрафільтраційних біореакторів мембранного типу (МБР-технології). Чи зможе це захистити миколаївців від можливих забруднень питної води?

Селище Козацьке розташоване на лівому березі річки Дніпро нижче Каховської ГЕС на відстані близько 50 км від с. Нікольське, де розташований водозабір МКП «Миколаївводоканал». На новому терміналі СП «НІБУЛОН» планується використання технології мембранних біореакторів (МБР) з використанням заглибних порожнистоволоконних мембран виробництва Mitsubishi Rayon Engineering (Японія). Це — сучасна, інтенсивно розвинена технологія для очищення міських і промислових стічних вод, забруднених органічними речовинами. Технологія поєднує в собі комбінацію технології ультрафільтрації на порожнистих волокнах і традиційну біологічну очистку активним мулом. За своєю конструкцією МБР складається з аеротенків, ультрафільтраційних модулів, електронних датчиків тиску, насосів, повітродувок, місткостей для очищених вод.

У чому ж переваги МБР-технологій? По-перше, значно підвищується надійність, збільшується ефективність роботи очисних споруд за рахунок виключення можливості винесення біомаси; зростає концентрація активного мулу в аеротенках, отже, окислювальна потужність самих очисних споруд. По-друге, відіграє роль компактність споруд, оскільки мембранне доочищення замінює вторинне відстоювання, доочищення на фільтрах і частково знезараження. По-третє, знижується обсяг надлишкового активного мулу, збільшуються його водоповертальні властивості. Що стосується волокон мембрани, вони володіють високою хімічною стійкістю і міцністю. По-четверте, модульний дизайн обладнання забезпечує можливість збільшення продуктивності споруд додаванням необхідної кількості модулів.

Зазначимо, що сьогодні ринок збуту МБР-продуктів постійно зростає, а технологія знаходить широке застосування для вирішення технологічних задач по всьому світу. За узагальненими даними, у світі працює понад 2500 установок МБР, які відповідають чинним природоохоронним і санітарним державним нормам. У цьому списку ТОВ СП «НІБУЛОН» є одним з перших користувачів МБР-обладнання в Україні, здатного захистити не тільки дніпровську воду, але і якісно поставитися до проблем очищення стічних і промислових вод в сучасних умовах. Підготувати сторінку для друку Підготувати сторінку для друку


 
Пов'язані теми

ГКП Николаевводоканал

Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.03 секунди