RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
В Миколаєві - водна революція!
Розмістив 01/10/2012 taras

ГКП Николаевводоканал

1 жовтня може увійти до числа яскравих подій новітньої історії: віднині в Миколаєві розпочато цілодобове водопостачання.

Як повідомив директор, кандидат технічних наук В.С.Тельпіс, вперше думка про переведення роботи МКП «Миколаївводоканал»  на цілодобове водопостачання виникла ще на початку 2000-х, коли силами підприємства розпочато перший етап оновлення устаткування. Тоді були придбані новітні енергозаощадні насосні агрегати із сучасною запірною арматурою, які не тільки дозволили економити на електроенергії до 30%, оптимізувати схеми подачі води, виключити втрати води під час аварійних ситуацій (до 60%), виключити ряд застарілих насосних станцій з роботи, але й цілодобово надавати послуги з водопостачання. Таким чином, подібні заходи надали можливість знизити втрати до 10 млн. кВт/годин на рік, не говорячи про економію коштів на утримання водопровідних мереж, насосних станцій тощо.

Подібна плановість у веденні своєї діяльності дозволила вже всередині 2000-х, коли працювало близько тридцяти нових насосів різної потужності по всьому місту, говорити про другий етап модернізації підприємства, отже, переведення роботи МКП «Миколаївводоканал» на безперебійний режим подачі води. Тоді думали повністю замінити застаріле насосне обладнання на нове на центральних теплових пунктах (ЦТП), що знаходяться на балансі ОКП «Миколаївтеплоенерго», бо ті створювали тиск у внутрішніх водопровідних мережах багатоповерхівок. Цей проект передбачав установку нових насосів на 43-х об'єктах «Миколаївтеплоенерго» за рахунок коштів МКП «Миколаївводоканал», причому на правах оренди площі всередині об'єктів. Незважаючи на те, що вже був підрахований навіть економічний ефект, ця ідея так і залишилась на папері.

На щастя, цього року сталися довгоочікувані зміни. Як повідомив директор В.С.Тельпіс, нарешті вдалося домовитися із окремими теплопостачальними організаціями та впровадити з 1 жовтня спільний Проект з цілодобового водопостачання м. Миколаєва. Зокрема, вирішено питання про передачу комунального майна КП «Миколаївська ТЕЦ» «Миколаївводоканалу», а також знайдено кошти на придбання нового насосного обладнання. Тож відповідно до розпорядження Управління з використання та розвитку комунальної власності Миколаївської міської ради за №177р від 4 вересня 2012 р. «у зв’язку з необхідністю надання мешканцям міста послуг з цілодобової подачі води, МКП «Миколаївводоканал» передані та закріплені на правах господарського відання з внесенням до статутного фонду підприємства комунальне майно КП «Миколаївська ТЕЦ». Зокрема, це стосується п’яти теплопунктів із належним обладнанням та устаткуванням, що знаходяться за такими адресами: вул. Комсомольська, 6; вул. 1 Лінія, 15; вул. 11 Поздовжня, 31-А; вул. Потьомкінська, 17; вул. Дзержинського, 51. Коопераційним партнером у цьому спільному проекті виступило ОКП «Миколаївтеплоенерго», яке за власні кошти роками раніше все ж модернізувало своє насосне обладнання, яке на правах договору використовується МКП «Миколаївводоканал». На жаль, комунальники, які впродовж останніх років користуються на правах договору потужностями тепловиків, мають перед останніми кількамільйонний борг.

Тож із метою модернізації діючих теплопунктів за останній час вже витрачено близько 8 млн. грн. залучених коштів комунальних підприємств, направлених на придбання нового насосного обладнання та відповідних систем управління з сучасними частотними перетворювачами. Зокрема, силами спеціалістів МКП «Миколаївводоканал» встановлено 19 насосів польської компанії «Гідровакуум», що дозволило значно мінімізувати водо- та енерговитрати. Вже підраховано, що загальні витрати електроенергії збільшаться на 5-7%, що є прийнятним показником при впровадженні подібних енергозаощадних заходів.

На жаль, сьогодні ще не всі жителі м. Миколаєва зможуть оцінити переваги цілодобового водопостачання. Зокрема, це стосується будинків, які експлуатуються житлово-експлуатаційними організаціями, що на балансі Департаменту ЖКГ міськвиконкому. Там ще тривають роботи із установки новітнього обладнання.

У зв’язку з тим, що підприємство ретельно дбає про надані послуги, з усіх питань, пов’язаних із якістю цілодобового водопостачання, просимо звертатися до головної диспетчерської МКП «Миколаївводоканал» за тел.: 24-02-76.  

Ми працюємо для Вас цілодобово!
 Підготувати сторінку для друку Підготувати сторінку для друку


 
Пов'язані теми

ГКП Николаевводоканал

Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.26 секунди