RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Василь Тельпіс у числі кращих господарників України
Розмістив 25/09/2007 taras

ГКП Николаевводоканал

22 вересня в Обласному палаці культури відбулися урочистості з нагоди 70-ліття з дня утворення Миколаївської області. У них взяли участь заступник Глави Секретаріату Президента України О.О.Чалий, міністр економіки України, голова Миколаївського земляцтва у Києві А.К.Кінах, заступник Державного секретаря Ради національної безпеки та оборони України О.В.Садиков, в.о. голови Миколаївської облдержадміністрації О.М.Гаркуша, голова Миколаївської облради Т.М.Демченко, міський голова В.Д.Чайка, керівники підприємств та установ, громадськість області.

О.О.Чалий, виконуючи доручення глави країни, вручив державні нагороди та присвоїв почесні звання кращим працівникам Миколаївщини. У числі нагороджених – директор Міського комунального підприємства „Миколаївводоканал” В.С.Тельпіс, якому відповідно до Указу Президента України В.А.Ющенка №889/2007 від 17 вересня 2007 року присвоєно почесне звання „Заслужений працівник сфери послуг України” за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Миколаївської області, значні професійні здобутки, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 70-річчя утворення області.

В.С.Тельпіс – один з небагатьох керівників водопровідно-каналізаційного господарства м. Миколаєва, котрий, незважаючи на чималу кризу в житлово-комунальному господарстві України, зміг вивести на якісно новий рівень господарювання одне з найважливіших комунальних господарств обласного центру. Закінчивши у 1985 р. Одеський інженерно-будівельний інститут, він розпочав трудову діяльність інженером-технологом очисних споруд каналізації ВУ ВКГ м. Миколаєва. Пізніше В.С.Тельпіс працював начальником очисних споруд і каналізації, а з 1991 р. -  головним інженером підприємства. З 1998 р. В.С.Тельпіс – начальник водопровідно-каналізаційного господарства м. Миколаєва, а з 2001 р. – директор МКП “Миколаївводоканал”.

Після ретельного вивчення спеціалістами підприємства ресурсів МКП „Миколаївводоканал”, яке здебільшого має фізично застаріле обладнання, котре використовується понад 30 років (очисні споруди водопроводу експлуатується з 1958 р., а очисні споруди каналізації – з 1973 р.), у 1998 р. під його керівництвом розроблено генеральну схему покращення водопостачання м. Миколаєва, котра передбачає цілодобову подачу води і повне очищення каналізаційних стоків. Крім того, підприємство впровадило проект прив’язки високовольтного перетворювача частоти до насосного агрегату, що дозволило мінімалізувати кількість поривів на головних водогонах, а також суттєво заощадити на споживанні електроенергії.

Важливим здобутком сучасного комунального підприємства є те, що у 2002 р. добудовано та підключено до системи водопостачання другу 73-км нитку водогону „Дніпро-Миколаїв”, проведено капітальний ремонт очисних споруд каналізації м. Миколаєва, частково замінено насосне обладнання на насосних станціях каналізації, реконструйовано цех механічного зневоднення міських очисних споруд каналізації тощо. Отже, сучасне підприємство „Миколаївводоканал”, на якому працює понад 1000 високопрофесійних спеціалістів, має на балансі близько 1000 км водопровідних та 600 км каналізаційних мереж, підтримує роботу міських очисних споруд водопроводу, міських очисних споруд каналізації, 56 підкачуючих насосних станцій, 26 трансформаторних станцій, Варварівських очисних споруд каналізації, артезіанських свердловин з подачею технічної води у с. Надбузьке, Варварівка, Матвіївка, 17 насосних станцій каналізації та ін.

За чималі досягнення у системі сталого розвитку підгалузі В.С.Тельпіс визнаний “Кращим господарником” загальноміського рейтингу “Людина року” (2000), переможцем міжнародного рейтингу “GLOBAL TO LOCAL” за покращення процесу виробництва та захист навколишнього середовища від забруднення (2001), нагороджений почесним званням “Кращий господарник року” Постановою ЦК профспілок України (2002), а за галузевими підсумками МКП “Миколаївводоканал” неодноразово визнавалося кращим підприємством житлово-комунального господарства України.

 МКП „Миколаївводоканал” бере участь у реалізації міських, державних, міжнародних програм, які сприяють покращенню соціально-економічного стану регіону та держави в цілому. За ініціативи міського голови В.Д.Чайки, спеціалістами Дунайсько-Чорноморської групи європейської комісії (DABLAS) сформовані пропозиції Європейському інвестиційному банку щодо фінансування проекту з покращення системи водопостачання та водовідведення у м. Миколаєві на 2007-2014 рр. Цей проект, який визнано Єврокомісією одним із кращих на континенті, дозволяє ефективно впровадити новітні технології у галузі питного водопостачання і водовідведення, допомігши довести рівень наданих послуг до європейських стандартів.

Щиро бажаємо Вам, Василю Степановичу, міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку, нових професійних вершин!

 
 Підготувати сторінку для друку Підготувати сторінку для друку


 
Пов'язані теми

ГКП Николаевводоканал

Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.30 секунди