RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Провал колектора по Макарова ліквідують своєчасно
Розмістив 04/01/2013 taras

ГКП Николаевводоканал

Як стало відомо, 3 січня нового року на самопливному каналізаційному колекторі по вул. Адмірала Макарова трапився черговий провал, який спричинив позачергові аварійно-відновлювальні роботи. У чому причина і які перспективи?

Проблема самопливних залізобетонних колекторів - одна з найбільш проблематичних не тільки в Миколаєві. Зважаючи на це навіть вийшла Постанова Кабінету Міністрів України від 27 липня 1995 р. № 554, згідно з якою каналізаційні системи та очисні споруди входять до списку видів діяльності та об'єктів, що становлять найбільшу екологічну небезпеку.

До того ж, у травні 2012 року начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Миколаївського міськвиконкому О.Герасименя підкреслив, що в місті в аварійному стані перебуває близько 77 км каналізаційних мереж, що вимагають оперативної заміни. Основною причиною цих руйнувань він назвав газову корозію склепінь колекторів внаслідок їх довготривалого використання в агресивному середовищі. Для усунення подібних неприємностей тільки в минулому році було потрібно близько 3,4 млн. грн. У той же час О.Герасименя пропонував запастися каналізаційними трубами, щоб вчасно усунути можливу чергову НС. На щастя, обіцянка виконується: кожна робота з усунення подібних аварій на таких колекторах забезпечена належними матеріалами.

Незважаючи на це, аварії продовжують траплятися. Зокрема, мова йде про магістралі по вул. 68 Десантників, Скороходова, Кірова, Макарова, пр. Жовтневому, які будь-коли можуть нашкодити екологічній стабільності в обласному центрі. Що стосується колектора по вул. Адмірала Макарова, тільки за останні кілька років хроніка великих аварій виглядає таким чином: 2010 - 1 аварія, 2011 - 4 аварії, 2012 - три аварії. Загальна протяжність замінених ділянок аварійних колекторівблизько 100 м.

Що стосується чергової аварії по вул. Адмірала Макарова, аварійно-відновлювальні роботи з її усунення розпочаті сьогодні з використанням необхідної спецтехніки в кількості 8 одиниць. Зокрема, на глибині 2 м проводиться заміна близько 10 м аварійного колектора діаметром 400 мм на пластикову трубу відповідного діаметру. У цих умовах тимчасово припинена робота насосної станції каналізації № 3, однак стоки в цьому мікрорайоні відводяться за затвердженою схемою. До того ж, тимчасово обмежено рух по цій вулиці в районі вул. Пушкінської та Наварінської.

Як повідомив майстер відділу каналізаційної мережі Олексій Кулаков, для виконання необхідних робіт є все необхідне, тому планується вчасно відновити аварійну магістраль, щоб не зіпсувати святкового настрою.

На підприємстві впевнені, що з початком реалізації Інвестиційного проекту розвитку систем водопостачання та водовідведення в м. Миколаєві вдасться відновити не тільки згадані аварійні ділянки, але і запобігти інші на міських магістралях.
 Підготувати сторінку для друку Підготувати сторінку для друку


 
Пов'язані теми

ГКП Николаевводоканал

Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.27 секунди