RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Місто на порозі каналізаційного колапсу?
Розмістив 12/02/2013 taras

ГКП Николаевводоканал

Як пояснив головний інженер МКП «Миколаївводоканал» Олександр Делі, сьогодні, 12 лютого, всі сили відділу каналізаційної мережі кинуті на усунення найбільшої за останні роки аварії на одному з напірних трубопроводів, який відводить стоки міста на очисні споруди каналізації. Він підтвердив, що про цю ситуацію на підприємстві дізналися минулого тижня, коли велися відновлювальні роботи по заміні аварійного колектора по вул. Адмірала Макарова.

Зокрема, 7 лютого обхідниця мереж, перебуваючи поблизу «НВП композитних матеріалів» (Корабельний район) зафіксувала крадіжку всіх болтів на кришці 3-тонної засувки найбільшого в місті напірного каналізаційного трубопроводу діаметром 1400 мм. Цю ситуацію погіршили рясні дощі, внаслідок чого суттєво піднявся рівень стоків, тому камера перемикань виявилася повністю підтопленою. Звичайно ж, тоді виник ризик відключення трубопроводу, що могло позначитись на життєзабезпеченні обласного центру.

Для усунення пригоди сьогодні, 12 лютого, знайдена можливість аварійного перемикання напірних трубопроводів, в результаті чого розпочато відкачування стоків з камери. За попередніми даними, їх обсяг перевищує 100 кубометрів. Наталя Махиня, що очолила дві бригади слюсарів, задіяних на ліквідації аварії, використовує основну спецтехніку підприємства, в результаті чого призупинені інші аварійно-відновлювальні роботи на об'єктах підприємства.

Олександр Делі, оцінюючи цю критичну ситуацію, нагадав, що протягом останніх місяців істотно збільшилася кількість крадіжок майна підприємства. Мова йде не тільки про кришках колодязів, але і масове пошкодження устаткування, розташованого, як правило, у приміській зоні. Це також тягне за собою непередбачені витрати по їх усуненню.

У всьому цьому розкраданні, - підтвердив головний інженер, - помітна злагодженість та системність. Очевидно, вандали відчувають свою безкарність, тому спокійно наважуються на такі злочини. Незважаючи на це, підприємство змушене ліквідувати як такі аварії, так і на аварійних колекторах, щоб не занурити Миколаїв в каналізаційний колапс.

Начальник відділу каналізаційних мереж Микола Мойсеєнко, оцінюючи аварію, припускає, що грабіжники намагалися не тільки вкрасти сталеві болти, але і здійснити крадіжку досить громіздкої чавунної кришки засувки. Він упевнений, що в цьому шкідництві було замішано не менше трьох-чотирьох чоловік, які, швидше за все, використовували газоелектрозварку, а також спецтехніку.

Додамо, що сьогодні в Миколаєві усувається ще одна аварія на каналізаційних магістралях. Зокрема, в результаті підвищення рівня стоків і виникнення підпору в колекторі по вул. Мала Морська виник ризик підтоплення житлових будинків, розташованих уздовж нього. Для усунення аварії в центрі міста (вул. Спаська, 55) проводиться аварійна чистка самопливного колектора, стан якого визнано аварійним.
 Підготувати сторінку для друку Підготувати сторінку для друку


 
Пов'язані теми

ГКП Николаевводоканал

Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.03 секунди