RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
"Миколаївводоканал" сумує з приводу передчасної смерті Володимира Чайки
Розмістив 04/03/2013 taras

ГКП Николаевводоканал

На жаль, 2 березня 2013 року перестало битися серце Миколаївського міського голови Володимира Чайки, із діяльністю якого на посаді очільника обласного центру пов'язують реалізацію низки проектів, які дозволили МКП "Миколаївводоканал" стати одним із лідерів у підгалузі...

Володимир Дмитрович ЧАЙКА (5 жовтня 1948 р., м. Берислав Херсонської області – 2 березня 2013 р., м. Миколаїв) — відомий політичний і громадський діяч, кандидат технічних наук, Заслужений працівник соціальної сфери України, багаторічний Миколаївський міський голова.

Навчався в Миколаївському кораблебудівному інституті. Пройшов трудовий шлях від робітника на ДП “Суднобудівний завод ім. 61 комунара”, заводі "Дормашина", заввідділом міськвиконкому, ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС, заступника голови Корабельного райвиконкому, заступника голови Миколаївського міськвиконкому, а також першого голови Миколаївського обласного управління Пенсійного фонду України, де розробив одну з найкращих у республіці нових методик обліку пенсіонерів і виплати пенсій. Був депутатом, головою Миколаївської обласної ради, радником Консула Посольства України в Азербайджані, заступником міського голови з економіки й зовнішніх зв'язків, керівником Миколаївського відділення ВАТ «Державний експортно-імпортний банк України»,  Президентом Міжнародного Чорноморського клубу.

З червня 2000 року — Миколаївський міський голова. Одне з основних завдань мера В.Д.Чайки — сприяння розвитку ділової та соціальної ініціативи городян, реалістичний розрахунок їх сил і можливостей, а також економічних потужностей підприємств міста. З його підтримки на підприємстві реалізовано низку програм, скерованих на оптимізацію основних потужностей, використання новітніх технологій.

Завдяки В.Д.Чайці та його наполегливості ще в 2006 році розпочалася робота, а в 2012 році ратифіковано угоду між Європейським Інвестиційним банком» та МКП Миколаївводоканал» щодо реалізації Інвестиційного проекту розвитку систем водопостачання і водовідведення в м. Миколаїв». Завдяки виваженій позиції Миколаїв став одним з перших міст України, де успішно діють десятки інших програм і проектів соціального, економічного розвитку.

Визнання діяльності В.Д.Чайки на посаді міського голови — нагородження орденом "За заслуги" ІІІ-ІІ ступенів за вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва, ринкової інфраструктури, соціально-економічний, культурний розвиток України, орденом Святого Рівноапостольного великого князя Володимира ІІІ ступеню “За внесок у відродження храмів”, перемога у Всеукраїнському конкурсі “Людина року” в номінації “Міський голова року”, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України “За значний особистий внесок у забезпечення розвитку місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю”, Подякою Міністерства транспорту та зв’язку України “За плідну співпрацю в галузі транспорту і сфери зв’язку”.

Колектив підприємства висловлює співчуття рідним і близьким В.Д.Чайки, а також жителям та гостям міста, які знали та поважали нашого талановитого міського голову.

Нехай земля йому буде пухом.
 Підготувати сторінку для друку Підготувати сторінку для друку


 
Пов'язані теми

ГКП Николаевводоканал

Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.03 секунди