"BUNGE" модернізувало в морпорту аварійний трубопровід
Дата: 31/05/2013
Тема: ГКП Николаевводоканал


З метою модернізації інфраструктури Миколаєва компанія «BUNGE» за підтримки фахівців МКП «Миколаївводоканал» за власні кошти реалізувала першу чергу робіт з оновлення аварійних систем водовідведення обласного центру.

Як підкреслив головний інженер Олександр Делі, в результаті погіршення стану міських каналізаційних комунікацій питання про необхідність заміни аварійних ділянок стало вельми актуальним. На щастя, завдяки реалізації масштабної соціально-економічної програми компанії «BUNGE», розробленої спільно з Миколаївською міською радою, на території Миколаївського морського торговельного порту нарешті вдалося замінити один із пошкоджених напірних трубопроводів, який відводить міські стоки на очисні споруди каналізації.

Олександр Делі, який керував роботами, додав, що комунальники в безперервному режимі протягом доби зуміли виконати заходи з переврізки старої 1400-мм каналізаційної ділянки магістралі до нового сталевого колектора довжиною близько 400 метрів. В аварійно-відновлювальних роботах були задіяні, крім компанії «Спецбуд», більше тридцяти фахівців-комунальників: три бригади відділу каналізаційної мережі, п'ять зварювальників, понад десяток одиниць спецтехніки.

Директор МКП «Миколаївводоканал» Василь Тельпіс вказав, що завдяки злагодженій роботі його співробітників в стислі терміни вдалося виконати один із найскладніших і масштабних за останні роки видів робіт, від якості та результатів яких залежало як життєзабезпечення міста, так і його екологічна безпека. «Впевнений, що рівень і якість проведення аварійно-відновлювальних заходівключовий показник, гідний поваги і пошани», - додав директор.

Василь Тельпис висловив подяку співробітникам підприємства за проявлений професіоналізм, а компанії «BUNGE» в особі Василя Капацини – за вагомий внесок у розвиток інженерної інфраструктури Миколаєва. Директор висловив сподівання, що керівники інших підприємств послідують такому прикладу та візьмуть участь у реалізації інших програм соціально-економічного партнерства з комунальним підприємством, спрямованих на оновлення систем життєзабезпечення міста.