Шухов подякував Тельпісу за водонапірну вежу
Дата: 03/06/2013
Тема: ГКП Николаевводоканал


Президент Міжнародного фонду «Шуховська вежа» В.Ф.Шухов (Росія), відвідавши МКП «Миколаївводоканал», подякував його співробітникам в особі директора підприємства В.С.Тельпіса не тільки за самовіддану працю, спрямовану на життєзабезпечення міста, а й за роботу по збереженню водонапірної вежі за проектом його прадіда.

Він зазначив, що сьогодні в усьому світі мало таких керівників, а питання централізованого питного водопостачання – одне з нагальних. І те, що комунальне підприємство перейшло на цілодобове водопостачання, про що поки можуть мріяти багато міст світу, – велика заслуга всього колективу.

– Я розумію, наскільки сьогодні складно забезпечити всі куточки міста водою, однак не кожне підприємство може пишатися наявністю таких унікальних з історичної точки зору споруд, як водонапірна вежа, – зазначив В.Ф.Шухов.

Ви її не тільки вберегли від руйнування, а й проводите величезну роботу з популяризації світової спадщини мого прадіда. Зокрема, серед кількох українських об'єктів В.Шухова, за якими догляд краще, ніж у Росії, – миколаївська водонапірна вежа та Аджигольські маяки під Херсоном. Тому я вірю, що в недалекому майбутньому південь України стане туристичною Меккою для шанувальників популярного у світі індустріального туризму, для якого тут створені всі необхідні умови, – додав почесний гість.

На згадку про зустріч з колективом В.Ф.Шухову подарували книгу з історії «Миколаївводоканалу» «Потік води живої» (автор – Т.Д.Кремінь).