Незважаючи на аварію на дніпровському водогоні, Миколаїв залишається із водою
Дата: 05/06/2013
Тема: ГКП Николаевводоканал


Вчора, 4 червня, близько 16.00, виникла загроза погіршення централізованого водопостачання Миколаєва в результаті аварійної ситуації на водогоні «Дніпро-Миколаїв».

Як встановили співробітники цеху водоводу, які прибули на місце витоку води в район с. Мирне Херсонської області, причин цієї аварії може бути декілька. Одна з них – стрибок напруги на підстанції, внаслідок чого стався гідроудар, що призвів пошкодження елементів водогону. Друга версія, яку висувають фахівці підприємства, - корозія металу 800-мм повітрозбірника, встановленого на одній з 1400-мм ниток центрального водогону.

Поки з'ясовуються ці та кілька інших причин пошкодження магістралі, співробітники цеху водогону «Дніпро-Миколаїв» під керівництвом начальника Олександра Горішнього працюють на місці аварії в безперервному режимі. Зокрема, ще вчора ввечері виконані необхідні перепідключення, які мінімізували витік води, а сьогодні вранці стабілізовано тиск у мережі. Зараз проводиться установка відремонтованого повітрозбірника. Очікується, що до сьогоднішнього вечора аварійно-відновлювальні роботи на магістралі будуть завершені.

Як підтвердив головний інженер підприємства Олександр Делі, нині відпрацьовуються всі можливі версії аварійної ситуації на водогоні, включаючи механічні пошкодження зловмисниками.

- Завдяки професіоналізму слюсарів водопостачання обласного центру продовжує залишатися стабільним. Незважаючи на аварійну ситуацію, наше підприємство оперативно виконало все необхідне, щоб жоден миколаївець не відчув на собі перебої з водопостачанням, - підкреслив головний інженер.