В Миколаєві ремонтують Скороходовський колектор
Дата: 05/06/2013
Тема: ГКП Николаевводоканал


Сьогодні по вул. Скороходова спеціалісти ЦТ «ВіК» за підтримки МКП «Миколаївводоканал» проводили масштабні роботи із установки тимчасової обвідної насосної станції, яка буде перекачувати стоки від однієї ділянки аварійного колектора, зруйнованого в результаті роботи в агресивному середовищі, до іншої.

Як зауважив в.о. начальника відділу каналізаційної мережі підприємства Олександр Терлига, звільнена від стоків 120-метрова ділянка колектора, що частково йде по вул. Скороходова і вул. Сидорчука, буде відновлена за допомогою сучасних технологій шляхом санації з використанням новітніх полімерних матеріалів. Глибина прокладання цієї аварійної мережі, яка відводить чи не всю каналізацію мікрорайонів Ліски, Намив, а також частини Центрального району до вул. Рюміна – близько 5 метрів.

Нагадаємо, що в результаті проведення аварійно-відновлювальних робіт на цьому колекторі по вул. Скороходова з 31 травня по 1 липня перекрито рух автотранспорту (від вул. Сидорчука до пр. Суднобудівного), а також по вул. Сидорчука (між вул. Лєскова та вул. Скороходова).