На Водопої відновлюють аварійний колектор
Дата: 06/06/2013
Тема: ГКП Николаевводоканал


Як повідомив в.о. начальника відділу каналізаційної мережі підприємства Олександр Терлига, зараз ведуться роботи із завершення аварійно-відбудовних робіт на 600-мм зруйнованому самопливному залізобетонному колекторі по вул. Кірова, який відводить стоки мікрорайону Водопій на насосну станцію каналізації № 14.

Він зазначив, що в результаті чергового обвалу прогнилого зводу магістралі фахівці в оперативному режимі вже замінили на полімерні матеріали близько 70 метрів труби. Керівник робіт додав, що один з найскладніших ділянок аварійного колектора – під вулицею Кірова. Там, на щастя, вже проведено заміну без припинення транспортного руху.

Олександр Терлига запевнив, що на черзі – оновлення ще двох ділянок цього колектора протяжністю близько 40 метрів, прокладених на 5-метровій глибині по вул. Кірова та вул. Комінтерну. У цих аварійно-відновлювальних роботах задіяні три бригади відділу каналізаційної мережі на чолі з майстрами Віталієм Погорілим та Олексієм Кулаковим.

Головний інженер МКП «Миколаївводоканал» Олександр Делі нагадав, що стан залізобетонних колекторів в Миколаєві оцінений фахівцями, як критичний. Він додав, що нашому місту потрібна якнайшвидша заміна всіх аварійних мереж, і чим швидше це відбудеться, тим краще буде розвиватися обласний центр.