«Миколаївводоканал» готує зміну з числа юних науковців
Дата: 06/06/2013
Тема: ГКП Николаевводоканал


5 червня старшокласники загальноосвітньої школи №26 відвідали очисні споруди водогону м. Миколаєва. Таким чином діти, перебуваючи у пришкільному таборі, продовжують роботу з вивчення систем водопостачання і водовідведення м. Миколаєва. Зокрема, на цей раз їх цікавила технологія приготування питної води, а також перспективи використання новітніх технологій.

Як зауважила вчитель біології та основ екології Галина Мельниченко, яка розробила унікальну програму вивчення основних об’єктів житлово-комунального господарства міста, сьогодні чимало миколаївців зацікавлені у якості питної води, відповідно – у сталому розвитку комунального підприємства. Тому ця екскурсія, яка відкрила дітям знання з багатьох, раніше невідомих, життєво необхідних процесів, обов’язково відіб’ється на тематиці майбутніх наукових робіт, які будуть написані із початком нового навчального року.

До речі, дев’ятикласник школи №26 Дмитро Пастушков під керівництвом Галини Мельниченко написав наукову роботу «Забезпечення водопостачання і водовідведення Миколаєва», із якою завоював у 2013 році друге місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті наукових робіт у Малій академії наук України. Науковим консультантом цього дослідження став директор підприємства – кандидат технічних наук Василь Тельпіс.

Директор «Миколаївводоканалу» відзначив, що для нього – велика честь бачити в очах молоді зацікавлення в діяльності підприємства. «Я вірю, що саме ці юнаки і дівчата, коли стануть дорослими, неодмінно прийдуть працювати на наше підприємство. Вже сьогодні ми зацікавлені в обдарованій і талановитій молоді, яка прагне забезпечити Миколаїв якісними послугами. Мені здається, що немає кращої на світі роботи, аніж подавати людям питну воду!», - додав Василь Тельпіс.