В центрі міста аварія на водогоні. Ремонт триває під дощем
Дата: 01/07/2013
Тема: ГКП Николаевводоканал


Сьогодні близько 13.00 на 1000-мм аварійному залізобетонному водогоні по вул. Чкалова (вул. 2-а Слобідська) сталася аварія. На її усунення кинуті всі сили комунального підприємства, - так повідомила начальник відділу водопровідної мережі Лариса Танцюра.

Вона зазначила, що внаслідок рясних опадів на глибині 3 метрів стався великий витік, ліквідувати який вдасться тоді, коли буде встановлено обсяг пошкоджень найбільшої міської магістралі.

Для ліквідації цієї непередбаченої ситуації, в результаті якої вул. Чкалова виявилася значно підтопленою, на підприємстві сформована аварійна бригада з 20 осіб у складі співробітників водопровідної мережі Заводського, Центрального районів, а також бригади водогінників м. Миколаєва. Вони забезпечені необхідними ремонтними комплектами, перебувають у супроводі тракторів «Т-150», «Киянин», екскаваторів, аварійних машин, газоелектрозварювального  обладнання.

На даний момент силами відділу водопровідної мережі виконані першочергові заходи. Зокрема, зроблено аварійне перепідключення централізованого водопостачання з одних магістралей на інші. У результаті цього Миколаїв, на щастя, хоч і залишиться з питною водою, проте жителі мкр Ліски, а також центральної частини міста будуть з пониженим тиском (від вул. Макарова до вул. М.Морська).

Головний інженер підприємства Олександр Делі, який на даний момент керує аварійно-відновними роботами з усунення витоку, сподівається, що за умови припинення дощу і стабільності роботи інших ділянок залізобетонного водоводу, а також надійності запірної арматури, ліквідація наслідків аварії закінчиться до завтрашнього дня.

Просимо мешканців Миколаєва поставитися з розумінням до тимчасових незручностей.