Незважаючи на аварію, водопостачання в місті відновлено повністю
Дата: 02/07/2013
Тема: ГКП Николаевводоканал


Про це заявив директор МКП «Миколаївводоканал» Василь Тельпіс, коментуючи пошкодження на водогоні по вул. Чкалова вчора, 1 липня. Він зазначив, що близько 22.30 водопровідна мережа міста була відремонтована і заповнена водою повністю.

Керівник підприємства пояснив, що причина аварії на магістралі – незадовільний стан старої чавунної засувки, яка лопнула під тиском води в результаті тривалої експлуатації. Він зауважив, що після того, як виробили перемикання водопостачання та очистили місце пошкодження, водопровідники змогли замінити стару засувку на нову, придбану за власні кошти. Після цього протягом декількох годин і з метою попередження гідроударів водопровідна мережа заповнювалася повільно, через що вода в кранах в центрі міста з'явилася не в 20.00, як планували, а біля 22.30.

У ремонтних роботах були задіяні три бригади фахівців підприємства, частина з яких постійно перебувала в підземній водопровідної камері та усувала аварійну ситуацію (начальник відділу – Лариса Танцюра), а також зварювальник відділу каналізаційної мережі Віктор Бабяк.

Василь Тельпіс вважає, що без заміни старого обладнання на нове аварійні ситуації можуть відбутися в будь-який час. Незважаючи на це, колектив підприємства робить все можливе, щоб уникнути подібних випадків на міських магістралях.