Разом підвищимо культуру профілактики в охороні праці!
Дата: 20/04/2015
Тема: ГКП Николаевводоканал


   Щорічно 28 квітня в усьому світі за ініціативою Міжнародної організації праці (МОП) відзначається всесвітній день охорони праці. Початком проведення інформаційно-роз'яснювальної кампанії послужило прийняте в 1996 році рішення Міжнародної конфедерації вільних профспілок щорічно відзначати день пам'яті робітників, які загинули або отримали каліцтва. Він відзначається, як на знак скорботи і пам'яті по людям праці, які віддали свої життя на робочих місцях, так і в якості підтвердження рішучості працівників боротися за поліпшення умов праці, за скорочення числа нещасних випадків і захворювань на робочому місці. У 2015 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією Міжнародної організації праці відзначається під девізом: «Разом підвищимо культуру профілактики в охороні праці».
   З метою посилення уваги до проблем безпеки на виробництві, зниженню рівнів шкідливих і небезпечних виробничих факторів, поліпшенню інформованості працівників про існуючі виробничі ризики, способи захисту від них, підвищенню їх свідомого ставлення до власної безпеки, МКП «Миколаївводоканал» проводить місячник охорони праці. Основні завдання, які були виконані:
- службою охорони праці були розроблені і затверджені заходи з підготовки та проведення Всесвітнього дня охорони праці;
- на виробничих ділянках проведена перевірка стану умов безпеки і гігієни праці, в рамках якої, спільно з профспілковим комітетом, здійснено перевірку служб, цехів, дільниць, відділів по дотриманню законодавчих актів з охорони праці;
- проведено тренувальні заняття з робітниками, робота яких пов'язана зі спуском у колодязі, резервуари і відстійники.
   Результатами перевірок буде розроблення та затвердження додаткових заходів щодо попередження нещасних випадків на виробництві та підвищенню рівня безпеки та умов праці на робочих місцях.
   З нагоди Дня охорони праці, адміністрація МКП «Миколаївводоканал» від усього серця бажає всім міцного здоров'я, гідної, безпечної праці, добробуту, витримки та оптимізму!