10.07.2015 року міліція затримала викрадачів каналізаційних люків
Дата: 10/07/2015
Тема: ГКП Николаевводоканал


   Мешканці міста часто скаржаться на наявність відкритих колодязів біля їхніх будинків і на проїжджій частині. На превеликий жаль це відбувається часто і турбує майже всі міста України. Але сьогодні є нагода на цю тему поговорити саме з позитовної точки зору. Адже завдяки оперативній роботі працівників міліції Центрального РВ УДМС України в Миколаївській області, 10.07.2015 року були виявлені та затримані злочинці, що останнім часом “знімали люки” в нашому місті по вул. Потьомкінська та вул. Спаська. Склад вкраденого виявився у селі Червоне Жовтневого району, на місці було виявлено близько 10 каналізаційних люків.
   Весь особовий склад Центрального РВ УДМС України в Миколаївській області на чолі з його начальником завжди докладає максимум зусиль для захисту життя людей, майна міської громади, здоров′я і добробуту простих громадян.
   МКП “Миколаївводоканал” висловлює подяку всім працівникам Центрального РВ УДМС України в Миколаївській області за відмінну роботу, добросовісне виконання службових обов′язків та чуйне ставлення до людей.