Провал на самопливному колекторі по вул. Пролетарській
Дата: 14/07/2015
Тема: ГКП Николаевводоканал


МКП "Миколаївводоканал" повідомляє, що на самопливному колекторі діаметром 1200 мм по вул. Пролетарській, який обслуговує дві третини нашого міста, а саме: Центральний, Заводський і частково Ленінський райони, через газову корозію (руйнування верхньої частини залізобетонної труби) стався провал протяжністю 25 метрів і глибиною близько 7 метрів.

На сьогоднішній день здійснено необхідні підготовчі роботи, а також придбані відповідні матеріали для ремонту, проведені переговори з підрядними організаціями.

Складність робіт полягає у тому, що   відновлення аварійної ділянки   має проводитися без зупинки прийому стічних вод у головну насосну станцію каналізації, оскільки можливості перемикання на інший колектор не існує. Ускладнює проведення ремонту і значна глибина закладання труби - вона перевищує 8 м.

Відновлювальні роботи розпочнуться 17 липня й імовірно триватимуть 10 днів. Через складність ситуації роботи проводитимуться відкритим способом.

Адміністрація МКП "Миколаївводоканал" приносить вибачення і просить з розумінням поставитися до тимчасових незручностей.