Розпочався ремонт колектора по вул. Пролетарській
Дата: 17/07/2015
Тема: ГКП Николаевводоканал


     Сьогодні, 17 липня, розпочався ремонт самопливного колектора по вул. Пролетарській, частина якого нещодавно внаслідок газової корозії зруйнувалася. Через що утворився значний провал, його протяжність - 25 метрів, а глибина - близько 7 метрів.

    Директор МКП «Миколаївводоканал» Сергій Кулажкін розповів, що, як і планувалося, 17 липня розпочався ремонт аварійної ділянки колектора, який обслуговує дві третини Миколаєва. Аварія сталася через газову корозію (руйнування верхньої частини залізобетонної труби) і «старості» труби - вона прослужила більше 40 років. Якщо все пройде нормально і у ході відновлювальних робіт не буде ніяких неприємних сюрпризів, ремонт триватиме 10 днів. Для його здійснення вже є необхідні матеріали. За словами Сергія Вікторовича, підрядна організація покладе сучасну якісну трубу довжиною 25 метрів.

    Сергій Кулажкін, зокрема, сказав:

- За дорученням міського голови Юрія Гранатурова   проведено технічну нараду за участю заступника міського голови Валентина Гайдаржи та представників підрядної організації, на якій були скоординовані сили та визначено завдання, виділено кошти для усунення провалу по вулиці Пролетарській. Роботи планується провести у 10-денний термін. Це якщо не буде ускладнень, адже зараз досить складно говорити, що відбувається під тією частиною каналізаційного колектора, яка ще знаходиться під землею. Коли ми його розкриємо, що зараз і відбувається, ми точно будемо знати, яка ситуація там склалася. Необхідними матеріалами забезпечені.

    Як зазначив Сергій Кулажкін, ремонтні роботи ускладнюються тим, що колектор обслуговує дві третини міста, тому відновлення аварійної ділянки повинно проводитися без зупинки прийому стічних вод у головну насосну станцію каналізації.