Дата: 31/07/2015
Тема: ГКП Николаевводоканал


    29.07.2015 року о 5.50, співробітникам МКП "Миколаївводоканал" вдалося усунути порив на водоводі в районі перетину вул. Ульянових та вул. Архітектора Старова, де водопостачання в результаті аварії було припинено напередодні ввечері. Ускладнювало відновлювальні роботи велика глибина проходження труби (9 метрів), а також те, що роботи проводилися в нічний час. Для усунення пориву бригадою робітників під керівництвом начальника водопровідної мережі Танцюри Л.С. було використано 10 одиниць техніки, серед яких 5 екскаваторів та 1 кран. Завдяки оперативним та злагодженим діям співробітників водоканалу, водопостачання було відновлено до ранку 29 липня.
    Хочеться відзначити реакцію вдячних мешканців будинків, які в результаті аварії були змушені на деякий час залишитися без водопостачання - дзвінки зі словами подяки за оперативно відновлене водопостачання надходили в диспетчерську підприємства.
   Так само в цьому контексті, хочеться відзначити зовсім недавній випадок по вул. Правди 12, де проводилася заміна водопровідного вводу. Роботи проводилися з шести ранку 27 липня до трьох годин дня 28 липня. Складністю в цьому випадку була наявність газових труб і кабелів, які перетиналися з водопроводом. Адже через це велику частину робіт співробітники були змушені вести в ручну. Для жителів, які залишилися без водопостачання, з сусіднього будинку був виведений кран, де можна було вільно набрати води для своїх потреб. Після закінчення робіт, надійшов дзвінок від Наталії Миколаївни Куліш, яка від імені всіх мешканців будинку висловила подяку за виконану роботу співробітникам МКП "Миколаївводоканал".
   Адміністрація МКП "Миколаївводоканал" теж у свою чергу дякує населенню міста за розуміння і довіру.