Витік води на 2-му Бульварному провулку
Дата: 24/09/2015
Тема: ГКП Николаевводоканал


 22 вересня в диспетчерську службу водопровідної мережі МКП "Миколаївводоканал" надійшло повідомлення про витік води на 2-му Бульварному провулку. Місцеві жителі повідомили, що в ході ремонтних робіт дорога «просіла» під вагою великовантажного транспорту, внаслідок чого пошкодилися водопровідні комунікації.
 Приїхавши на місце ймовірного витоку, працівники водоканалу встановили, що даний водовід є приватною власністю, і не перебуває на балансі підприємства. У зв'язку з цим водоканал не може обслуговувати дані мережі без відповідної оплати. Про це і були проінформовані місцеві жителі.
 У свою чергу мешканці звернулися з проханням провести роботи з усунення витоку, гарантуючи згодом оплатити послугу. Працівники МКП «Миколаївводоканал» пішли назустріч місцевим жителям і приступили до аварійних робіт, в ході яких був встановлений витік з-під гаража будинку №18 по 2-му Бульварному провулку. Як наслідок, не якість ремонту доріг, на які нарікали жителі, а витік приватного водоводу розмив землю під асфальтом, саме в тому місці, де і провалилась вантажівка.
 Крім цього, співробітники водоканалу встановили, що дана ділянка водопровідних мереж довгий час не обслуговується, врізка в магістральний водопровід власником будівлі була виконана без необхідної технічної документації, що також ускладнило виконання робіт з усунення витоку. Після того, як будинок, де стався витік, був відрізаний від основного водопроводу, водопостачання в сусідніх будинках було відновлено.
 Аварійні роботи «Миколаївводоканалом» виконані, лист з гарантією з оплати мешканцями будинків - власників цієї ділянки водоводу, так і не отримано підприємством.
 Звертаємо увагу на те, що виконувати роботи з усунення аварій МКП «Миколаївводоканал» без оформлення відповідних документів може тільки на мережах, що знаходяться на балансі підприємства. Всі інші роботи можна здійснювати тільки за окремим договором з власником водопровідних мереж.