Профспілкова конференція
Дата: 01/04/2016
Тема: ГКП Николаевводоканал


    31 березня 2016 року відбулась профспілкова конференція трудового колективу МКП “Миколаївводоканал”. На порядку денному стояли питання про підведення підсумків виконання колективного договору підприємства за 2015 рік та внесення змін в колективний договір на 2016 рік.
    Цього року на даній зустрічі були присутні голова адміністрації заводського району Карцев В'ячеслав Миколайович, начальник управління комунального господарства міста Осецька Наталія Віталіївна та голова обкому  профспілки робітників ЖКГ та побутового обслуговування населення Начинова Світлана Олексіївна.
    Ще до початку обговорення питань, що стосуються безпосередньо конференції, вони виступили із промовами, де щиро привітали робітників підприємства із професійним святом - днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення України, яке відбулося напередодні, та побажали подальшого процвітання нашому підприємству. Окрім професійного щорічного  свята, у цьому році МКП “Миколаївводоканал” святкує 110-річний ювілей, на що в першу чергу звернув увагу Карцев В’ячеслав Миколайович. Також, були нагороджені почесними грамотами кращі працівники підприємства, якими у цьому році стали: Дударєв Олександр Васильович, Шавокін Ігор Олександрович, Мартинюк Володимир Федосійович, Меріков Сергій Федорович, Рудько В’ячеслав Геннадійович, Зроднікова Ольга Василівна, Балецька Любов Василівна, Мамаєнко Ольга Анатоліївна та Кислиця Ганна Миколаївна. До привітань та нагороджень також приєдналися директор МКП “Миколаївводоканал” Гончаров Костянтин Миколайович та заступник головного інженера та голова профспілки Мельниченко Сергій Олександрович.
    Делегати з великою увагою заслухали звіт директора підприємства Гончарова К.М. та звіт голови профспілкового комітету Мельніченко С.О. В ході конференції одностайно було прийнято, що робота адміністрації та профспілки за минулий рік є задовільною.