МІЖНАРОДНЕ ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТОРГАХ
Дата: 31/01/2017
Тема: ГКП Николаевводоканал


 
МІЖНАРОДНЕ ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТОРГАХ
 
За проектом
 
Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв”
 
 
 
 
 
 

Миколаївводоканал”
 
Міське комунальне підприємство “Миколаївводоканал” (надалі «Позичальник») отримало кредит Європейського інвестиційного банку – ЄІБ (надалі «Банк») та грантові кошти Фонду Східно-Європейського Партнерства з Енергоефективності та Довкілля (надалі «E5P») – для фінансування Проекту «Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв».
 
Це запрошення щодо участі у міжнародних торгах стосується контракту:
 
“Закупівля робіт з реконструкції самопливних каналізаційних колекторів в місті Миколаєві”, ICB No: MkUIP-Ph1-WW1.2
 
Тендерна документація підготовлена у відповідності до типової тендерної документації та умов контрактів Світового Банку на «Закупівлю робіт». Процедура закупівель відповідатиме вимогам останнього діючого Керівництва з закупівель ЄІБ.
 
Цей контракт – на реконструкцію трьох самопливних каналізаційних колекторів в центральному районі м.Миколаєва, з колодязями та вторинними підключеннями:
 
Колектор по вулиці Мала Морська: довжина 1 км, Ду= 600-800 мм, глибина 2,5-6 м;  будівництво паралельно існуючому колектору Ду=800 мм, який буде замінений новим. Потрібне шпунтове кріплення. Ділянка довжиною 800 м потребує спеціальних заходів для компенсації просідання грунту. Проходження під трамвайними коліями потребує укладення труб методом продавлювання.
 
 
Колектор по вулиці Адмірала Макарова: довжина 2 км, глибина 2,4-4 м, прокладений на місці існуючого залізобетонного колектору Ду= 400-600 мм, який буде замінений новим. 35% колектору може бути прокладено методом санації. В обсяг робіт за контрактом входять прочищення існуючого колектору, телеінспекція CCTV та розробка концепції реконструкції. Ділянка довжиною 1300 м потребує спеціальних заходів для компенсації просідання грунту.
 
 
Колектор по вулиці Скороходова: довжина 200 м, глибина 2,5-5 м; новий колектор Ду=1200 мм замість існуючого залізобетонного колектору Ду= 1400 мм. Половина довжини нового колектору буде прокладатися на місці існуючого трубопроводу.
 
Прийнятний матеріал труб: склопластик (GRP), поліетилен високої щільності (PE-HD) або поліпропілен (РР). Обсяг робіт за контрактом включає також проектування, отримання державної експертизи від імені Замовника, заходи з тимчасового направлення в обхід потоків стічних вод, проведення телеінспекції та випробувань тиском прокладених нових колекторів після завершення робіт і заповнення старих не працюючих колекторів.   
 
Впровадження контракту передбачається в період з червня 2017 по серпень 2018.
 
При оцінюванні тендерних пропозицій будуть використовуватись такі основні критерії:
 
(1)  повнота і виконання всіх формальних і адміністративних вимог тендерної документації
(2)  Право на участь і кваліфікація учасників торгів:
a.    Загальні вимоги до претендентів щодо їх права на участь:
                                          i.    Відсутність конфлікту інтересів
                                         ii.    Юридична та фінансова незалежність, керується комерційним правом та не залежить від Позичальника, у випадку державного підприємства.
b.    Стійке фінансове становище претендентів (чиста вартість активів >0, коефіцієнт поточної ліквідності  > 1)
c.    Доступ до фінансових коштів для задоволення вимог будівництва в розміпі 700.000 Євро.
d.    Середньорічний обіг 4 млн. Євро протягом останніх 5 років
e.    Досвід виконання 3 аналогічних контрактів, кожен мінімальною вартістю 1.000.000 Євро, протягом останніх 7 років, починаючи з 1 січня 2008 року, в тому числі глибокі каналізаційні колектори в міських центрах.
f.     Запропоновані персонал, обладнання та матеріали
g.    Опис виконання робіт, наданий з технічною пропозицією.
 
Відповідна тендерна пропозиція, яка пройшла за всіма критеріями (що оцінюються як ВІДПОВІДАЄ/НЕ ВІДПОВІДАЄ) і яка змогла отримати мінімум 55 балів за опис виконання робіт, і яка запропонувала найнижчу скориговану ціну після арифметичних виправлень, отримає контракт!
Усі фірми з усіх країн запрошуються до участі в тендері.
Зацікавлені правомочні учасники торгів можуть отримати додаткову інформацію та ознайомитися з тендерною документацією за адресою:
 
МКП «Миколаївводоканал»
До уваги: п. Віктора Пісоцького
Керівника ГУП
вул. Погранична, 161
54055, Миколаїв
Україна
Телефон: +380-512-583916
Факс: +380-512-244156
Електронна адреса: vpisotskiy@yahoo.com; ninatsihanyuk@ukr.net
 
Повний комплект тендерної документації в електронному вигляді буде надісланий електронною поштою за поданням заяви на вищевказану адресу. Документи надаються безкоштовно. Зацікавлені учасники повинні підтвердити отримання тендерної документації в електронній формі офіційним листом, який може бути надісланий поштою, факсом або електронною поштою. Тільки підтверджені електронні версії розглядаються в якості конкурсних документів, які були видані Позичальником!
 
Не обов’язкова для відвідування передтендерна конференція з відвідуванням об’єкту проводитиметься Замовником.
 
Тендерна гарантія в розмірі 50.000 Евро, що відповідає умовам, зазначеним в тендерній документації, має додаватися до всіх тендерних пропозицій.   
 
Всі тендерні пропозиції мають надсилатися в закритих опечатаних конвертах, які мають надпис
 “Тендерна пропозиція щодо закупівлі робіт з реконструкції самопливних каналізаційних колекторів в місті Миколаєві”, ICB No: MkUIP-Ph1-WW1.2”
не пізніше ніж: вівторок, 28-го  березня 2017 р.; 11:00 ранку на наступну адресу:
 
МКП «Миколаївводоканал»
До уваги: п. Віктора Пісоцького
Керівника ГУП
вул. Погранична, 161
54055, Миколаїв
Україна
Телефон: +380-512-583916
Факс: +380-512-244156
 
Тендерні пропозиції будуть розкриті о 14:00 того ж дня за тією ж адресою, в присутності представників учасників торгів, які побажають бути присутніми.