Реконструкція Галицинівських очисних споруд триває
Дата: 02/08/2017
Тема: ГКП Николаевводоканал


    Наразі вже встановлено та введено в експлуатацію дві барабанні решітки, планується встановити ще дві.

    Барабанні решітки фірми «HUBER» мають декілька переваг. По-перше, обладнання довговічніше за попереднє. Частина деталей зроблена з нержавіючої сталі. Решітки мають високий ступінь механічного та електричного захисту. Якщо до барабана потраплять великі рештки сміття, спрацює аварійне припинення роботи. Це захистить механізм від пошкодження. Також сучасні барабанні решітки затримують сміття розміром до 5,5 мм, що полегшує подальше очищення води.

    Вже введено в експлуатацію одну з трьох пісколовок. Пісколовки – це  пристрій для виділення зі стічних вод механічних домішок мінерального походження. У другій пісколовці вже залите дно.

    Майже готові до введення в експлуатацію насоси, що будуть відкачувати пісок зі стічних вод. Після процесу обробки цей пісок можна буде використовувати в побутових цілях.

    Просувається і капітальний ремонт будівлі решіток. Також у лабораторію завезли нове обладнання. Після закінчення ремонту приміщення лабораторії обладнання буде встановлено. Співробітники лабораторії пройдуть навчання роботі на новому обладнанні.