Дмитро Ганіченко став новим комерційним директором МКП «Миколаївводоканал»
Дата: 09/08/2017
Тема: ГКП Николаевводоканал


    За словами новопризначеного директора, основне завдання на новій посаді для нього - це бути корисним підприємству.
Дмитро Ганіченко наголосив, що першочергова задача – налагодити контроль збуту та надання послуг населенню. Розібратись з незаконними підключеннями.

    В перші дні своєї роботи Дмитро Володимирович відвідав підприємство «Білоцерківвода», що постачає воду жителям міста Біла Церква.

    «Білоцерківвода» один із прикладів успішної реформації підприємств водопостачання та водовідведення. Керівництво підприємства з задоволенням ділиться набутим досвідом, у тому числі із співробітниками «Миколаївводоканалу».
Новий комерційний директор поділився тим, що побачив на «Білоцерківвода». За його словами перше, що кидається в око – це офіс підприємства, що знаходиться у будівлі європейського зразка. Робочій простір співробітників «Білоцерківвода» організований за схемою Оpen Office.

    Робота колективу ефективно організована. «Білоцерківвода» є прибутковим підприємством, і Дмитро Ганіченко сподівається, що у недалекому майбутньому, завдяки спільним зусиллям колективу «Миколаївводоканал», так само перестане бути збитковим.
Також, новий директор відмітив авторитет директора «Білоцерківвода» Бабій Ольги Андріївни серед підлеглих. Співробітники вважають її справжнім реформатором, що зміг «зламати» радянський тип мислення та перетворити «Білоцерківвода» на сучасне підприємство.
 
    «Призначення такої досвідченої людини, як Дмитро Ганіченко на посаду комерційного директора, є виваженим кадровим рішенням, та обов’язково піде на користь МКП «Миколаївводоканал», - прокоментував кадрові зміни генеральний директор МКП «Миколаївводоканал» Борис Дуденко.