Масштабна аварія на водогоні біля ринку «Колос» ліквідована
Дата: 11/08/2017
Тема: ГКП Николаевводоканал


    Аварійно-ремонтна бригада «Миколаївводоканалу» ліквідувала масштабну аварію на водогоні на розі проспекту Миру та вулиці Будівельників. Роботи тривали до 1 години ночі.

    Вчора, 10 серпня, біля ринку «Колос» на водогоні діаметром 600 мм сталась аварія. Причиною аварії стала поздовжня тріщина чавунної  труби по всьому тілу від розтруба до розтруба.

    Щоб відновити водопостачання довелось замінити пошкоджену ділянку труби. Чавунна труба була замінена на поліетиленову. Наразі водопостачання відновлено в повному обсязі.

    На місці аварії працювало 8 одиниць спецтехніки. Роботи виконувались під керівництвом майстра Орельського Віктора Анатолійовича та начальника водопровідної мережі Танцюри Лариси Семенівни.

    Причиною аварії став знос чавунної труби. Це вкотре підкреслює, що водопровідні мережі «Миколаївводоканалу» потребують негайної реконструкції. Якщо залишити цю проблему без уваги, в подальшому такі аварії будуть ставатись все частіше. Вже сьогодні статистика свідчить, що кількість аварій на водогонах щороку збільшується.

    Співробітники МКП «Миколаївводоканалу» докладають максимум зусиль, щоб підтримувати мережі у робочому стані, але фінансування вистачає лише на «латання дірок».