Роботи виконані співробітниками МКП «Миколаївводоканал» за 15 серпня
Дата: 16/08/2017
Тема: ГКП Николаевводоканал


    За минулу добу співробітники МКП «Миколаївводоканал» ліквідували 18 закупорок у каналізаційних мережах з витоком води і 3 – без витоку. На водопровідних мережах проводились аварійні роботи за 5 адресами.

    В Інгульському районі за адресою вул. Космонавтів, 140-В закінчили роботи з заміни ділянки труби, та виконали планово-профілактичний ремонт засувки. На вул. 5-та Лінія, 63 провели промивку мереж.

    У Центральному районі в мкр. Матвіївка завершили роботи з заміни ділянки труби. За адресою 2-га Набережна, 1 обстежили виток. Виток стався на мережах цегляного заводу. По вул. Адм. Макарова, 56 перекрили та відкрили засувку за запитом ЖЕКу.
У Заводському районі за адресою вул. Крилова, 44 тривають роботи з чистки колодязя. По вулиці Макарова, 5 виконали роботи з будівництва колодязя. За адресою вул. Чкалова, 103 замінили фітинг. По вулиці Дачній виявлено 3 не накритих колодязя, заплановано закрити колодязі.

    У Корабельному районі проведено планово-профілактичний ремонт за 3 адресами. За адресами вул. Шепетова, 71 та вул. Оранжерейна, 54 виявлено витоки з колодязя, ділянки перекриті.