Роботи виконані співробітниками МКП «Миколаївводоканал» за 16 серпня
Дата: 17/08/2017
Тема: ГКП Николаевводоканал


    За минулу добу співробітники МКП «Миколаївводоканал» ліквідували 28 закупорок у каналізаційних мережах з витоком води і 7 – без витоку. На водопровідних мережах проводились аварійні роботи за 3 адресами.

    В Інгульському районі ліквідували виток за адресою вул. Нагрона,5. За запитом ЖЕКу виконали перекриття та відкриття за адресою вул. Китобоїв, 14. Виконали роботи з благоустрою території по вул. Нагорній, 5 та 8-мій Поздовжній, 23. Виконали промивки мереж по району. Виконали накриття колодязя люком за адресою Херсоньске шосе, 55.

    В центральному районі провели профілактично-ремонтні роботи за двома адресами. По пр. Центральному, 97, за запитом ОСМД, перекрили та відкрили водогін. За адресою 2-га Набережна,1 виявили виток з-за стінки колодязя. Провели промивку пожарних гідрантів за адресою вул. Володарського, 123.

    В Заводському районі за адресами Дачна,11 та Крилова 50-54 провели промивку мереж. По вул. Крилова, 50 ліквідували виток. За адресою вул. Крилова, 38 виконали перекриття на вводі за запитом ЖЕКу.
У Корабельному районі провели планово-профілактичний ремонт за 4 адресами. По вул. Океанівська, 47 обстежили відкритий колодязь. Колодязь належить до мереж ТЕЦ.