Миколаївводоканал планує витрати 17 млн на реалізацію інвестпрограми у 2017 роц
Дата: 19/08/2017
Тема: ГКП Николаевводоканал


    14 серпня, на виконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» МКП «Миколаївводоканал» повідомило про необхідність внесення змін до тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення,  на послуги з постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) та провели обговорення інвестиційної програми на 2017- 2018 роки.

    На початку слухань директор Миколаївводоканалу Борис Дуденко обґрунтував необхідність зміни тарифу на водопостачання та водовідведення. За його словами необхідність корегування тарифу зумовлена  зміною витрат на електроенергію, фонд заробітної плати, ЄСВ, амортизаційних відрахувань, тощо.

    Далі генеральний директор розповів про заходи, що мають бути включені до Інвестиційної програми у 2017 році.
На водопровідних мережах планується провести проектні роботи по реконструкції водогону по вул. Флотська. Реконструювати два переходи водоводу через залізницю в районі ВІОС. Придбати водоміри для багатоквартирних будинків. Провести проектні роботи по технічному переоснащенню та підвищенню ефективності насосних станцій МКП «Миколаївводоканал». Виконати проектні роботи на нове будівництво мережі водопроводу мкр. Матвіївка із врізкою в міський водопровід по пр. Героїв України. Модернізувати системи знезараження питної води НСВ ІІІ підйому та провести технічне переоснащення.

    Також, за інвестпрограмою плануються проектні роботи по виконанню робіт щодо зовнішнього блискавкозахисту на очисних спорудах водопроводу МКП «Миколаївводоканал» та реконструкцію кабельної мережі - 6кВт, з ПС "Жовтнева" до РП-104 та РП-104-ТП2 МКП "Миколаївводоканал".

    На каналізаційних мережах інвестпрограмою передбачаються проектні роботи з технічного переоснащення насосних станцій очисних споруд каналізації. Проектування реконструкції НСК з встановленням вузлів обліку. Проектування реконструкції існуючої КНС №1 з перекладкою двох ниток напірного колектора від реконструйованої КНС в мкр. Матвіївка до існуючого самопливного колектора по пр. Героїв України. Проектування реконструкції траси напірного колектора в районі кладовища Корабельного району. Проведення реконструкції самопливного колекторам по вул. Адмірала Макарова від вул. Обсерваторна до вул. Московська. Реконструкція самопливного колектора  по вул. Адмірала Макарова — вул. Московська до пр. Леніна і по пр. Леніна до вул. Мала Морська. Виконання робіт по реконструкції каналізаційного колектору самопливної каналізації по вул. Скороходова від камери гасіння на стоянці “Евіс” до вул. Сидорчука. Проектування реконструкції каналізаційних колекторів.
Загальна вартість проектів, запланованих у інвестпрограмі - 17 млн. 179 тис. грн.

    Виконані проектні роботи, які закладені у Інвестиційній програмі 2017 року стануть першим етапом, а у 2018 році будуть фактично реалізовані вказані заходи.

    Учасники публічного обговорення звертали особливу увагу на необхідність запровадження заходів з економії електроенергії, та важливість ведення обліку водопостачання та водовідведення.