Іржавий водовід прорвало у 5 місцях на одній ділянці
Дата: 29/08/2017
Тема: ГКП Николаевводоканал


    Жахливий стан водопровідних мереж все частіше призводить до аварій, з якими дуже важко впоратись. Так біля будинку по вулиці Космонавтів, 96 водовід прорвало одразу у 5 місцях.

    Вчора, 28 серпня, аварійно-ремонтна бригада «Напор - 11» виїхала на ліквідацію витоку з землі. Розкопавши трубу було виявлено 2 місця з яких витікала вода. Аварія сталась на сталевій трубі діаметром 700 мм. Заваривши заглушками місця прориву поступово почали подавати воду. Під тиском води трубу прорвало ще в 3 місцях. Через такі ускладнення вчора бригада працювало до 12 ночі.

    Сьогодні роботи на місці аварії тривають. Треба приварити ще 3 заглушки, для того щоб відновити водопостачання. Після закінчення робіт співробітники водоканалу проведуть роботи з благоустрою території.

    Іноді для ліквідації аварій та відновлення водопостачання треба прикладати титанічні зусилля. Ця ділянка водогону є частиною 100 км водопровідних мереж міста, які знаходиться в аварійному стані та потребують заміни.

    Зволікання у такій ситуації може бути катастрофічним. Комлексне вирішення цієї проблеми потребує значних коштів з бюджетів різного рівня.