Роботи виконані співробітниками МКП «Миколаївводоканал» за 31 серпня
Дата: 01/09/2017
Тема: ГКП Николаевводоканал


    За минулу добу співробітники МКП «Миколаївводоканал» ліквідували 42 закупорки у каналізаційних мережах. На водопровідних мережах проводились аварійні роботи за 3 адресами.

    В Інгульському районі завершили роботи з благоустрою території у ЗОШ № 8 (вул. Паркова,36). Відібрали проби води за 5 адресами. На перетині вулиці Нагорної та провулку 1-го Нагорного вимили колодязь. За адресою вул. Чайковського, 37 замінили ділянку труби.

    У Центральному районі на перетині вулиць Оберегова та Лагерна ліквідували виток. На пр. Героїв України, 15 замінили ділянку труби. По вул. Набережна, 27 також замінили ділянку труби.

    У Заводському районі за адресою вул. Громадянська, 41 засипали розриття. За адресою вул. Громадянська, 33 провели підготовчі роботи для заміни ділянки труби. По вул. Лазурна, 32 ліквідували виток встановивши затискний пристрій.

    У Корабельному районі на перетині вулиць Львівська та Янтарна замінили ділянку труби. Накрили металевими кришками колодязі за 3 адресами. Провели планово-профілактичний ремонт засувок за 3 адресами.