Соцопитування: Миколаївці найбільше задоволені послугами з водопостачання
Дата: 18/09/2017
Тема: ГКП Николаевводоканал


    За результатами дослідження, проведеного міжнародною компанією GFK Ukraine «Суспільно-політичні погляди в Україні» серед усіх послуг, що надаються населенню у місті, найбільше жителі задоволені саме послугами водопостачання.

    42 % жителів міста оцінили рівень якості надання послуг з водопостачання на рівні «добре». Ще 2 % поставили відмітку «дуже добре». Інші комунальні послуги оцінювались не на такому високому рівні. Наприклад послуги з опалення були оцінені лише на рівні 8% - добре,  а якість доріг оцінили на відмітку добре лише 2 % миколаївців.

    Ватро відмітити, що за результатами іншого дослідження проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» задоволення якістю послуг з водопостачання постійно зростає. За останні 3 роки  (2005-2017 рр.) рівень задоволення зріс на 2,8 пунктів.

    «Наведені цифри – це приклад того, що коли підприємство налаштовано на якісні зміни, рано чи пізно це відчувають і користувачі. Так, не все в нас так добре, як хотілося. Десь дає про себе знати брак коштів, десь  - застаріла техніка. Але ми не стоїмо на місті. І ці цифри нагадують нам, як багато роботи в нас ще попереду», - вважає генеральний директор МКП «Миколаївводоканал» Борис Дуденко.