Проблеми питної води – питання національного рівня
Дата: 22/09/2017
Тема: ГКП Николаевводоканал


    Проблеми питної води  - це питання, для вирішення яких необхідна координація зусиль на різних рівнях. Саме тому генеральний директор МКП «Миколаївводоканалу» Борис Дуденко взяв участь у круглому столі з «Проблемних питань питного водопостачання в Україні» , який відбувся 20 вересня у м. Києві.

    Круглий стіл проходив у рамках Всеукраїнської наради з питань проблем питної води. В обговорені взяли участь депутати Верховної Ради України, представники міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, представники органів місцевої виконавчої влади, мери міст, представники профільних асоціацій та підприємств водопостачання та водовідведення з різних регіонів України.

    За результатами обговорення була прийнята резолюція у якій було виділено основні питання галузі водопостачання, пріоритетні напрямки  розвитку галузі водопостачання.

    Для ефективної реалізації Державної програми «Питна вода України» учасники круглого столу запропонували алгоритм дій.
Подібні заходи є необхідними для того, щоб представники влади різних рівнів та підприємства сфери водопостачання та водовідведення скоординували свої зусилля у вирішенні проблем питної води.