«Миколаївводоканал» на III Міжнародному Еко Форумі
Дата: 10/10/2017
Тема: ГКП Николаевводоканал


    Генеральний директор МКП «Миколаївводоканал» Борис Дуденко взяв участь у III Міжнародному Еко Форумі «Вода та енергія», що відбувся 5-6 жовтня у м. Львів.

    Еко-форум вже третій рік поспіль стає комунікаційної платформою для спілкування та обміну досвідом між підприємствами задіяними у сфері водопостачання, екології та альтернативних джерел енергії, представниками органів державної влади та міжнародними експертами.

    Цього року програма була досить насиченою. Заступник міністра екології та природних ресурсів України Микола Кузьо презентував нову систему державного моніторингу якості водних ресурсів.

    Протягом двох днів учасники обговорювали проблеми у сфері питного водопостачання, реформи в екологічному законодавстві, впровадження новітніх технологій очищення комунальних стічних вод, використання відходів як вторинної сировини та створення умов для реалізації екологічно сприятливих стратегічних рішень.

    Також під час форуму проходила Виставка Інноваційних технологій. На виставці учасники форуму мали змогу на власні очі побачити як працюють нові технології з очистки природних і стічних вод, переробки та сортування відходів, автоматизації технологічних процесів, економії енергоресурсів, транспортування води, новітні рішення для підприємств та домогосподарств.

    III Міжнародний Еко Форум був організований за ініціативи Асоціації водоканалів України «Укрводоканалекологія» та сприяння Міністерства екології та природних ресурсів.