Миколаївводоканал буде обмежувати послуги з водовідведення боржникам
Дата: 18/10/2017
Тема: ГКП Николаевводоканал


    Однією з ключових проблем МКП «Миколаївводоканалу» є велика сума дебіторської заборгованості, яка постійно зростає. Тому керівництво підприємства постійно вживає заходи для зменшення суми боргу.

    Комерційний директор Дмитро Ганіченко розповів, що за липень-серпень 2017 р. контролери абонентського відділу рознесли 5221 звернення до боржників на загальну суму боргу більше 10 млн. грн. В результаті було укладено договорів реструктуризації лише на 0,005 % від суми заборгованості. Нажаль цей метод роботи з боржниками виявився вкрай неефективним.

    Іншим методом зменшення заборгованості є обмеження боржникам послуги з водовідведення. Для цього Миколаївводоканал придбав пристрій CHOP-2008.

    Це обладнання дозволяє заблокувати каналізаційну трубу без доступу до помешкання абонента.

    За допомогою відеокамери через загальний стояк блокування труби відбувається на конкретну квартиру, тому користувачі, що справно сплачують за спожиті послуги жодним чином не постраждають.

    Абоненти, які мають борг, будуть заздалегідь повідомлені про обмеження  користування послугою водовідведення. Крім того, всі користувачі мають можливість заключити договір з реструктуризації боргу.

     За словами  Начальника абонентського відділу Сергія Василенка заборгованість населення на сьогодні складає майже 52 мільйони гривень. Також Сергій Василенко наголосив, що відновлення надання послуги з водовідведення буде платною, та здійснюватися за рахунок абонента. 

Посилання на відео: тут