Дуденко обрано членом ради Асоціації «Укрводоканалекологія»
Дата: 10/11/2017
Тема: ГКП Николаевводоканал


    7 листопада у рамках ділової програми XV Міжнародної спеціалізованої виставки КомунТех – 2017 відбулися позачергові Загальні збори учасників Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія».

    Під час проведення зборів Генерального директора МКП «Миколаївводоканал» Бориса Дуденко було обрано членом Ради асоціації. Колеги по Асоціації оцінили досвід та компетентність керівника «Миколаївводоканалу» та підтримали його кандидатуру. Членство у Раді Асоціації «Укрводоканалекологія» дасть можливість брати участь у розробці законодавства, полегшить вирішення питань на загальнодержавному рівні.

    Також під час проведення Загальних зборів було обрано президента та віце-президента Асоціації. Президентом Асоціації «Укрводоканалекологія» було обрано Новицького Дмитра Юрійовича, голову правління - генерального директора ПрАТ "АК"Київводоканал"; віце-президентом обрано Бабій Ольгу Андріївну, директора ТОВ “БІЛОЦЕРКІВВОДА”.

    Асоціація "Укрводоканалекологія" - добровільний міжгалузевий союз виробничих підприємств, установ, організацій водопровідно-каналізаційного господарства, науково-дослідних, проектних, ремонтно-будівельних та інших підприємств різних форм власності, об'єднаних з метою постійної координації та поєднання виробничої, наукової та іншої діяльності для вирішення питань забезпечення населення якісною питною водою та водою промислово-господарського призначення, водовідведення, ефективного очищення стічних вод, поліпшення екологічного стану водних ресурсів природного середовища в Україні.