Генеральний директор МКП «Миколаївводоканал» поділився досвідом з колегами
Дата: 13/11/2017
Тема: ГКП Николаевводоканал


    8 листопада 2017 року у рамках XV Міжнародного форуму «AQUA UKRAINE – 2017» відбулась Міжнародна конференція «Сучасний стан і основні напрямки вирішення проблем якісного водозабезпечення та водовідведення, очищення питних та стічних вод».

    Генеральний директор МКП «Миколаївводоканал» Борис Дуденко виступив на конференції із презентацією на тему «Проблеми впровадження проекту «Розвиток систем водопостачання та водовідведення в м. Миколаєві». Під час свого виступу Борис Леонідович поділився із колегами досвідом реалізації спільного проекту з Європейським інвестиційним банком. Розповів про проблеми, які довелось вирішувати для запуску проекту. Ділився досвідом співпраці з державними органами та особливостями українського законодавства у сфері реалізації інвестпроектів.

    Враховуючи те, що багато наших колег вже працюють з іноземними інвестиціями, або розглядають таку можливість, досвід МКП «Миколаївводоканалу» стане в нагоді і, можливо, дозволить уникнути труднощів у співпраці з іноземними інвесторами.