МКП «Миколаївводоканал» розпочав блокування каналізації боржникам
Дата: 28/11/2017
Тема: ГКП Николаевводоканал


    Сьогодні, 28 листопада, спеціалізована бригада МКП «Миколаївводоканалу» обмежила послугу водовідведення боржникам у будинку за адресою пр. Миру 23 –Б.

    У будинку каналізацію заблокували у двох квартирах. Жителі першої заборгували підприємству майже 12 тисяч гривень, жителі 2 квартири – майже 1,5 тисячі. Абоненти були заздалегідь повідомлені про наміри підприємства обмежити послугу водовідведення, але не вжили жодних заходів щоб запобігти цьому.

    За словами комерційного директора МКП «Миколаївводоканалу» Дмитра Ганіченко борг населення за спожиті послуги складає майже 52 мільйони гривень. І це тільки населення, не враховуючи борги юридичних осіб. Така велика сума боргу змушує підприємство шукати ефективні методи зменшення дебіторської заборгованості.

    «Сьогодні ми заблокували дві квартири в Інгульському районі, на завтра заплановано блокування боржників у Корабельному районі. Тому, якщо ви отримали повідомлення про можливе обмеження послуг, або маєте борг за спожиті послуги, сплатіть борг! МКП «Миколаївводоканал» іде на зустріч абонентам та надає можливість укласти договір реструктуризації боргу. Боржникам буде обмежуватись лише послуга з водовідведення, тобто – каналізація. Водопостачання блокуватися не буде», - наголошує комерційний директор.
   
    Для розблокування каналізації абонентам доведеться сплатити не лише суму боргу, а й відшкодувати вартість робіт з розблокування, яка становить 951 грн 37 коп.

    Нагадаємо, що у жовтні місяці МКП «Миколаївводоканал» придбав спеціальний пристрій «CHOP - 2008». Це обладнання дозволяє заблокувати каналізаційну трубу без доступу до помешкання абонента.
За допомогою відеокамери через загальний стояк блокування труби відбувається на конкретну квартиру, тому користувачі, що справно сплачують за спожиті послуги жодним чином не постраждають.